تالار گفتگو دکتر اسماعیل شیرزادگان

null

دکتر اسماعیل شیرزادگان

دکتر اسماعیل شیرزادگان متولد سال ۱۳۴۲ می باشند. ایشان در سال ۱۳۶۴ وارد رشته پزشکی شدند و پس از به پایان رساندن پزشکی عمومی، به دلیل رتبه بالا در آزمون ، بدون طرح وارد دوره تخصصی جراحی عمومی شدند. ایشان پس از به پایان رساندن دوره تخصصی جراحی عمومی دوره فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی را طی ۳ سال به پایان رساندند. هم اکنون ایشان عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد و نیز عضویت جامعه جراحان ایران ، کالج بین المللی جراحان آمریکا ، جامعه بین المللی جراحان پلاستیک و زیبایی آمریکا را در کارنامه خود دارد. دکتر شیرزادگان هم اکنون به عنوان یکی از جراحان پلاستیک ایران در زمینه جراحی های زیبایی و جراحی ترمیمی از جمله جراحی بینی ، صورت، سینه و… به هموطنان عزیز خدمت رسانی می کند.

قوانین ثبت نظر

  1. از ارسال نظرات تعریفی و تمجیدی در قالب تبلیغات جدا خود داری فرمایید.
  2. کاربران دکتر زیبایی آزادی بیان دارند و می توانند انتقاد و پیشنهادات نظر خود را ارسال کنند، اما توهین، متهم کردن و زیر سوال بردن تخصص پزشک به گونه ای که یک طرفه از سوی کاربر باشد عادلانه نیست و موجب آسیب به اعتبار پزشک می شود و دکتر زیبایی به دلیل جلوگیری از انتشار اکاذیب این دسته نظرات را منتشر نمی کند.
  3. برای سهیم کردن تجارب خود با دیگران اگر سابقه دریافت خدمات یا دست کم مشاوره حضوری با این پزشک را داشته اید نظر خود را در پایین ثبت کنید.

نظرات کاربران

‫۶ نظرها

  1. دکتر زیبایی سپاس از اطلاعات مفیدتون اما من فکر می کنم امتیاز ۹۱ خیلی امتیاز زیادی است برای ایشون ! اینطوری نیست ؟

  2. در ابتدا از وبسایت خوب دکتر زیبایی تشکر می کنم که اطلاعات کامل و گسترده ای در اختیار مخاطب قرار داده، بنده نزد دکتر شیرزادگان کاری انجام نداده ام اما تلفنی قیمت پروتز باسن را از معطب ایشون جویا شدم، به نظر من با عنایت به اینکه فوق تخصص پلاستیک هستند دستمزد کمی دریافت می کند شاید اندازه یک جراح عمومی، دستمزد سایر همکاران ایشان برای پروتز باسن ۲۰ تا ۲۵ میلیون بود اما ایشان ۱۱ تومان قیمت داد، اگر کسی نزد ایشان انجام داده لطفا من را از کیفیت کار ایشون معطع کند

  3. من دخترم پیش ایشون سال ۹۸ عمل بینی انجام دادن از همینجا درود به ایشون میفرستم و کار خوب و اخلاق مهربانشان را تحسین می کنم

  4. کارشون بد نیست ولی بهترینم نیستند البته قبول دارم که نسبتا پول کمی دریافت می کنند اما اگر کیفیت خیلی بالا براتون اهمیت داره به جای دیگه مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن