تالار گفتگو دکتر رفیع پرنیا

null

دکتر رفیع پرنیا

دکتر رفیع پرنیا فوق تخصص جراحى ترمیمى پلاستیک و زیبایى، عضو هیئت علمى دانشگاه علوم پزشکى و همچنین عضو انجمن جهانى جراحان پلاستیک و زیبایى می باشند، ایشان در سال ١٣۶۶ همزمان با گرفتن بورد تخصصى جراحی عمومى به عنوان هیئت علمى دانشگاه علوم پزشکى کرمان مشغول کار شدند و تجربیاتى در آموزش دستیاران جراحى و اعمال جراحی بزرگ به دست آوردند. از سال ١٣۶٩ تا ١٣٧٢ دوره فوق تخصص جراحى پلاستیک و زیبایى را در دانشگاههاى علوم پزشکى  ایران، دانشگاه علوم پزشکى تهران و علوم پزشکى شهید بهشتى گذرانده و  از سال ١٣٧٢ به عنوان هیئت علمى دانشگاه علوم پزشکى ارومیه وبنیان گذار جراحى پلاستیک وزیبایى در غرب کشور شروع به کار کرده در این مدت با افتتاح مطب و کلینیک خصوصى اقدام به انجام هزاران مورد عمل جراحی پلاستیک وزیبایى کرده و تجربیات گرانبها در عمل جراحى زیبایى بینى (رینوپلاستى) ،صورت (face lift)، پلک، گونه ،سینه (مامو پلاستى وپروتز) وشکم (ابدومینوپلاستى ) ولیپوساکشن ولیپوماتیک به دست اورده اند و این تجربیات را با شرکت سالانه در کنگره هاى انجمن جهانى جراحان پلاستیک و زیبایى و انجمن جراحان پلاستیک وزیبایى ایران به اشتراک گذاشته اند.

قوانین ثبت نظر

  1. از ارسال نظرات تعریفی و تمجیدی در قالب تبلیغات جدا خود داری فرمایید.
  2. کاربران دکتر زیبایی آزادی بیان دارند و می توانند انتقاد و پیشنهادات نظر خود را ارسال کنند، اما توهین، متهم کردن و زیر سوال بردن تخصص پزشک به گونه ای که یک طرفه از سوی کاربر باشد عادلانه نیست و موجب آسیب به اعتبار پزشک می شود و دکتر زیبایی به دلیل جلوگیری از انتشار اکاذیب این دسته نظرات را منتشر نمی کند.
  3. برای سهیم کردن تجارب خود با دیگران اگر سابقه دریافت خدمات یا دست کم مشاوره حضوری با این پزشک را داشته اید نظر خود را در پایین ثبت کنید.

نظرات کاربران

‫۱۳ دیدگاه ها

    1. سلام بله کارشون حرف نداره اندازه گیری دقیق و ایجاد تقارن پس از انتقال چربی مهم ترین قسمت عمل است و واقعا راضی هستم

  1. شاید دستمزد دکتر بالا باشه که منطقی است با تخصصی که دارن اما واقعا ارزش داره مخصوصا واسه عمل های سنگین مثل پروتز باسن

  2. به نظر من نسبت به تخصص و تجربه و مهارتی که دارد دستمزد مناسبی می گیرند. پیشفرض خیلی از دوستان که میگویند بالا دستمزد می گیرد شاید دستمزد جراحان عمومی باشد

  3. من پروتز باسن با مارک پلی تک انجام دادم پیش دکتر راضی هستم فقط اونقدری که فکر می کردم بزرگ نشد سایز من ۵۰۰ سی سی بود

    1. سلام عزیزم از پروتزتون راضی هستین من خیلی دودلم عوارض نداشته براتون خیلی ممنون میشم بگید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان