تالار گفتگو دکتر علی ملک زاده

null

دکتر علی ملک زاده

دکتر علی ملک زاده در سال ۱۳۵۶ در کرمان متولد شدند و تحصیلات مقدماتی را در کرمان گذرانده و مدرک پزشکی عمومی خود را طی سال های ۱۳۷۵ الی ۱۳۸۲ در دانشگاه علوم پزشکی کرمان اخذ کرده و پس از طی دوره طرح به عنوان پزشک عمومی در جنوب استان کرمان، تحصیلات خود را در رشته جراحی گوش، حلق و بینی اطفال و جراحی سر و گردن اطفال در بین سال های ۲۰۰۶_۲۰۰۹ به پایان رسانده و پس از آن به کشور کانادا مهاجرت نموده و مدارک پزشکی عمومی و تخصصی خود را در کانادا به تایید رسانده و موفق به گذراندن امتحانات پزشکی کانادا (MCCEE & MCCQ1) و کسب شماره نظام پزشکی کانادا شدند. در همان زمان در آزمون ورودی تخصصی ایران نیز شرکت نموده و موفق به قبولی در رشته جراحی گوش و حلق و بینی بزرگسالان و جراحی سر و گردن در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شده و بدلیل تمایل خانواده به بازگشت به ایران، به ایران بازگشته و در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان شروع به فعالیت نموده و درسال ۱۳۹۷ با رتبه عالی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان فارغ التحصیل شده و بلافاصله در همان سال موفق به قبولی و اخذ مدرک بورد تخصصی جراحی سر و گردن در کشور ایران شدند.

قوانین ثبت نظر

  1. از ارسال نظرات تعریفی و تمجیدی در قالب تبلیغات جدا خود داری فرمایید.
  2. کاربران دکتر زیبایی آزادی بیان دارند و می توانند انتقاد و پیشنهادات نظر خود را ارسال کنند، اما توهین، متهم کردن و زیر سوال بردن تخصص پزشک به گونه ای که یک طرفه از سوی کاربر باشد عادلانه نیست و موجب آسیب به اعتبار پزشک می شود و دکتر زیبایی به دلیل جلوگیری از انتشار اکاذیب این دسته نظرات را منتشر نمی کند.
  3. برای سهیم کردن تجارب خود با دیگران اگر سابقه دریافت خدمات یا دست کم مشاوره حضوری با این پزشک را داشته اید نظر خود را در پایین ثبت کنید.

نظرات کاربران

‫۷ دیدگاه ها

  1. جراحی متخصص و دانا، دلسوز و منصف مهربان و دوست داشتنی بنده عمل بینی ناموفق داشتم و زندگیم چند سال تبدیل به جهنم واقعی برایم شد، این جراح فرشته من را عمل کردند و بینی که امیدی بهش نبود را فراتر از انتظارم ترمیم کردند و زندگی و شادی را مجدد به من برگردانده، صمیمانه ارادتمند دکتر علی ملک زاده هستیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان