تالار گفتگو دکتر محمد گلشنی

null

دکتر محمد گلشنی

دکتر محمد گلشنی متخصص پوست، مو و زیبایی فارغ التحصیل از دانشگاه تهران و عضو رسمی انجمن پوست مو ایران همچنین دبیر انجمن پوست، مو ایران می باشند، ایشان در تاریخ ۱۳۴۰/۳/۲۵ در خانواده ای اصالتاً بیرجندی متولد شد. در سال ۱۳۵۸ وارد دانشکده پزشکی دانشگاه تهران شده و در سال ۱۳۶۷ دوره پزشکی عمومی را به پایان رسانده است. در سال ۱۳۷۰ وارد دوره دستیاری پوست دانشگاه تهران شده و در سال ۱۳۷۴ با مدرک دانشنامه تخصصی (بورد) فارغ التحصیل شده است. ایشان عضو هیات مدیره انجمن متخصصین پوست ایران از سال ۱۳۸۷ تاکنون و عضو کمیسیون و کارشناس تخصصی پوست اداره کل پزشکی قانونی استان تهران از سال ۱۳۹۶ تا کنون و عضو کمیسیون و کارشناس قضائی پوست سازمان نظام پزشکی کل کشور از سال ۱۳۹۷ تا کنون می باشند.

قوانین ثبت نظر

  1. از ارسال نظرات تعریفی و تمجیدی در قالب تبلیغات جدا خود داری فرمایید.
  2. کاربران دکتر زیبایی آزادی بیان دارند و می توانند انتقاد و پیشنهادات نظر خود را ارسال کنند، اما توهین، متهم کردن و زیر سوال بردن تخصص پزشک به گونه ای که یک طرفه از سوی کاربر باشد عادلانه نیست و موجب آسیب به اعتبار پزشک می شود و دکتر زیبایی به دلیل جلوگیری از انتشار اکاذیب این دسته نظرات را منتشر نمی کند.
  3. برای سهیم کردن تجارب خود با دیگران اگر سابقه دریافت خدمات یا دست کم مشاوره حضوری با این پزشک را داشته اید نظر خود را در پایین ثبت کنید.

نظرات کاربران

دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان