تالار گفتگو دکتر پریسا عظیمی نژادان

null

دکتر پریسا عظیمی نژادان

دکتر پریسا عظیمی نژادان در تبریز در خانواده ای متوسط به دنیا آمد، دوره ابتدایی و راهنمایی را در مدرسه بوعلی سینا تبریز به اتمام رساند و فارسی و فرانسه را همزمان یاد گرفتند، در سال ۱۳۶۵ با رتبه ممتاز از دبیرستان فارغ التحصیل شدند و در همان سال در کنکور پزشکی قبول و وارد دانشگاه تبریز شده و در سال ۱۳۷۲ فارغ التحصیل شده ان، در همان  سال در امتحان ورودی تخصصی جراحی عمومی دانشگاه شهید بهشتی تهران شرکت کرده و قبول شدند  و در سال ۱۳۷۸ فارغ التحصیل گردیده اند بلافاصله در امتحان پره برد و بورد تخصصی جراحی قبول شده. دو ماه بعد بعنوان جراح عمومی بیمارستان فیروز آبادی شهرری شروع به کار کردند. بعد از گذشت سالها هنوز در آن مرکز مشغول به کار هستند. از سال ۱۳۷۹ همزمان با شروع به کار دولتی، مطب شخصی خود  را تاسیس کردند. پس از طی چند سال و به دلیل احساس نیاز به کار فوق تخصصی برای تحصیل در رشته فوق تخصص جراحی پستان اعم از زیبایی و سرطان و بازسازی عازم آمریکا شدند و در شیکاگو شیوهای نوین جراحی سرطان پستان و بازسازی آن و نحوه اداره و راه اندازی کلینیک پستان را آموختند .در سال ۱۳۸۵ به ایران باز گشته و سال ۱۳۸۶ برای تکمیل آموخته هایشان به فرانسه رفته ایشان در سال ۱۳۸۸ به ایران بازگشته و کار خود را شروع کردند.

قوانین ثبت نظر

  1. از ارسال نظرات تعریفی و تمجیدی در قالب تبلیغات جدا خود داری فرمایید.
  2. کاربران دکتر زیبایی آزادی بیان دارند و می توانند انتقاد و پیشنهادات نظر خود را ارسال کنند، اما توهین، متهم کردن و زیر سوال بردن تخصص پزشک به گونه ای که یک طرفه از سوی کاربر باشد عادلانه نیست و موجب آسیب به اعتبار پزشک می شود و دکتر زیبایی به دلیل جلوگیری از انتشار اکاذیب این دسته نظرات را منتشر نمی کند.
  3. برای سهیم کردن تجارب خود با دیگران اگر سابقه دریافت خدمات یا دست کم مشاوره حضوری با این پزشک را داشته اید نظر خود را در پایین ثبت کنید.

نظرات کاربران

‫۶ دیدگاه ها

  1. وقتی یک پزشک برد تخصصی سینه داره علاوه بر مسائل درمانی در حوزه زیبایی هم متبحر تره چرا که درمان عارضه های بعدی رو خیلی بهتر از جراح پلاستیک یا جراح عمومی می شناسه پس به روشی جراحی می کنه که عارضه حداقل باشه، پیشنهاد واقعا خوبی برای پروتز سینه لیفت سینه هستند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان