عمل زیبایی لیفت صورت

لیفت صورت یکی از اعمال شایع و پر طرفدار می باشد، لیفت صورت را می توآن به روش لیفت صورت با نخ و لیفت صورت با جراحی انجام داد، البته در لیفت صورت به غیر از نخ از تزریق بوتاکس و فیلر هم می توآن به شکل مکمل بهره گرفت، لیفت نخ صورت متداول ترین و کم تهاجمی ترین روش لیفت صورت و جوانسازی می باشد. یکی دیگر از اعمال شایع لیفت می توان لیفت بینی را نام برد

لیفت صورت
لیفت صورت با نخ را در مرکز دکتر زیبایی

لیفت صورت

به طور کلی ۲ نوع لیفت صورت یا فیس لیفت وجود دارد روش اول تهاجمی و همراه اتاق عمل و فرآیند یک جراحی کامل توسط فوق تخصص جراح پلاستیک می باشد، و روش دوم بی تهاجم و سرپایی است که توسط جراح پلاستیک و یا متخصص پوست و مو انجام می گردد این روش لیفت با بی حسی موضعی توسط نخ های مخصوص انجام می گردد در ادامه یه هر یک مفصل خواهیم پرداخت.

لیفت صورت با جراحی

ظاهر صورت شما همان چیزی است که دیگران شمارا با آن می‌شناسند. چهره‌ی شما، نقطه‌ی کانونی ارتباط با جهان بیرون است. لیفت صورت بدون جراحی و عمل لیفت صورت و گردن یک عمل جراحی ضد پیری کلاسیک است که می‌تواند آثار قابل‌توجه و جامعی را برای افرادی که به دنبال جوان‌سازی صورت با اثرات طولانی‌مدت هستند به ارمغان بیاورد. اساس انجام عمل لیفتیتگ صورت ساده است: لیفت و کشیدن پوست صورت برای رسیدن به ظاهری جوان، با طراوت و زیباتر.

هرچقدر که شما به‌خوبی از پوست خود مراقبت کنید، گرانش زمین، نور خورشید، عوامل محیطی، سالخوردگی و استرس زندگی روزمره درنهایت ظاهر شما را تحت تأثیر خود قرار می‌دهند. ممکن است به غبغب مبتلا شوید و یا حس کنید که چانه‌ی شما برجستگی قبل را ندارد. همچنین نوارهایی در زیر چانه‌ی شما ایجادشده و پوست گردن شما شل می‌شود. زاویه‌ی بین چانه و گردن شما نیز بازتر شده و به‌تدریج از بین می‌رود. جراحی لیفتینگ پوست صورت و گردن نوعی جراحی زیبایی است که برای ایجاد ظاهری جوان، با طراوت و زیبا در صورت و گردن فرد طراحی‌شده است. لیفتینگ پوست صورت خط فک را برجسته‌تر کرده و غبغب را از بین می‌برد. همچنین می‌توان با کمک این عمل لیفتینگ گردن، شل بودن پوست و نوارهای ایجادشده در زیر گردن را از بین برد.

null

فیلم لیفت صورت

سؤالات زیر را حتما از جراح پلاستیک خود قبل از عمل بپرسید.

 1.  جراحی لیفت صورت در کجا انجام شود؟
 2.  چه داروهایی را باید مصرف کرد؟
 3.  چه داروهایی باید قطع شوند؟
 4.  آیا بخیه ها جذبی هستند یا باید کشیده شوند؟
 5.  چه زمانی فعالیت عادی و چه زمانی فعالیت ورزشی را می توان شروع کرد؟
 6.  زمان مراجعه برای ویزیت بعدی چه زمانی است؟
 7. برآورد کلی هزینه ها دستمزد جراح و بیمارستان و داروی بعد عمل چقدر است؟

کاندید جراحی لیفت صورت

عمل لیفت صورت و کشیدن پوست صورت و گردن ازنظر سنی محدودیتی ندارد ولی انجام آن بیشترین رواج را در بین افراد میانسال دارد. در این سن، سالخوردگی پوست از مرحله‌ی خفیف به متوسط وارد می‌شود. داوطلبین انجام عمل لیفت و کشیدن صورت و گردن باید ازنظر سلامت عمومی در وضعیت خوبی قرار داشته باشند و نشانه‌های متوسط تا پیشرفته‌ی سالخوردگی در پوست آن‌ها دیده شود.

این نشانه‌ها عبارت‌اند از چین‌وچروک و افتادگی پوست. همچنین افرادی که قصد انجام این عمل را دارند، باید در مورد نتایج حاصل از آن انتظارات واقع‌ گرایانه‌ای داشته باشند. افرادی که قصد دارند نتایج حاصل از این عمل به‌صورت طولانی‌مدت بر روی صورت آن‌ها باقی بماند، باید از استعمال دخانیات پرهیزکرده و برخی از داروهای خاص مانند رقیق‌کننده‌های خون را مصرف نکنند.

مزایای جراحی لیفت صورت

 • عمل لیفتینگ پوست صورت و گردن می‌توان تنها با یک‌بار انجام عمل جراحی بسیاری از نقاط صورت را تحت تأثیر قرار دهد.
 • آثار این عمل ممکن است تا ده سال و حتی بیشتر باقی بمانند.
 • انجام عمل لیفتینگ پوست صورت و گردن می‌تواند سن شمارا ۱۰ تا ۱۵ سال پایین آورده و شما را جوان‌تر جلوه دهد.
 • افزایش اعتماد به‌ نفس
 • جراحی لیفتینگ گردن می‌توان گردن شما را لاغر کند.

انواع جراحی های لیفت صورت

 • لیفت عمقی صورت : این نوع از لیفت نه‌تنها می‌تواند غبغب را از بین برده و ظاهر گردن را بهبود بخشد، بلکه پوست بخش‌های میانی صورت را نیز کشیده و باعث می‌شود تا فرد گونه‌های برجسته‌تری داشته باشد. این نوع از لیفت صورت، ظاهر گردن و گونه‌ها را بهبود داده و برای انجام آن، بریدگی‌هایی در پشت گوش‌ها و زیر موهای فرد ایجاد می‌شوند. سپس عضلات و بافت‌های فیبروز از لایه‌های زیرین خود جدا شده و همراه با پوست کشیده می‌شوند. افتادگی و سنگینی گونه‌ها با کشیدن بافت آن به طرف گوش‌ها درمان می‌شود. این روش توسط تعداد زیادی از متخصصین توسعه داده شده و می‌تواند طبیعی‌ترین و ماندگارترین اثر را بر روی پوست فرد ایجاد کند.
لیفت عمقی صورت
لیفت عمقی صورت

لیفت میانی صورت : درروی لیفت میانی صورت، گونه‌های فرد به‌طرف بالا کشیده شده و این روش برای افرادی که به افتادگی گونه مبتلا هستند مناسب است. در طول این عمل، جراح برش‌هایی را در زیر موها در محل شقیقه و در درون دهان ایجاد می‌کند. این کار به جراح اجازه می‌دهد تا چربی‌های موجود در محل گونه که بر روی استخوان گونه قرارگرفته‌اند را جابجا کرده و همچنین پوست این ناحیه را بکشد. بافت گونه نیز بالا کشیده شده و بدین ترتیب افتادگی گونه از بین می‌رود. این عمل می‌تواند خطوطی چون خطوط خنده یا نازولبیال را از بین برده و همچنین باعث بهبود ظاهر پلک‌های فرد شود. این روش برای افرادی مناسب است که در ناحیه‌ی گردن و زیر چانه‌ی خود افتادگی شدیدی ندارند.

لیفت میانی صورت
لیفت میانی صورت

 

 

 • لیفت خفیف صورت : در این روش بریدگی‌های کوچک‌تری ایجادشده و درنتیجه این روش نسبت به لیفت معمولی صورت روشی کم تهاجمی است. در طول این عمل، بریدگی‌های کوچکی در زیر موها ایجاد می‌شوند. این بریدگی‌ها از بالای گوش شروع‌شده، از جلوی گوش عبور کرده و در زیر لاله‌ی آن خاتمه پیدا می‌کنند. جراح با کمک این برش‌ها می‌تواند پوست را کشیده و بافت‌های اضافی را بردارد. این کار باعث بهبود ظاهر گردن و فک خواهد شد.
 • لیفت خفیف صورت
  لیفت خفیف صورت

مراحل جراحی لیفت صورت

در نوع دوطرفه با دو برش حدودا ۵ سانتی متری در دو طرف صورت حدفاصل گوش و خط ریش صورت را به صورت وسط به طرفین باز میکند موارد : انواع چین و چروک های عمیق که به تزریق بوتاکس جواب نمی دهند و شلی ها و افتادگی های گونه لب ها و صورت را رفع میکند در نوع کامل برش بالای سر و حدودا وسط موی سر داده میشود که پوست صورت به بالا کشیده میشود.

جراحی زیبایی صورت یک جراحی زیبایی است که علامت پیری را از روی صورت و گردن پاک می کند. اگر شما علائم پیری روی گردن و صورت خود دارید این عمل ممکن است بهترین روش جوان سازی برای شما باشد. از نظر تکنیکی به فیس لیفت معروف است معنی آن از بین بردن چین و چروک هااست.

تعیین وقت مشاوره

این روش باعث بهبودی علائم پیری زیر می شود

 •  بهبودی افتادگی میانه صورت (midface)
 •  چین های عمیق زیر پلک های تحتانی – چین های عمیق که از بینی تا گوشه لب کشیده می شود. (خط خنده)
 •  چربی هایی که افتادگی پیدا کرده اند یا جا به جا شده اند.
 •  از دست رفتن تون عضلات در قسمت تحتانی صورت که باعث بوجود آمدن بافت اضافه در قسمت تحتانی صورت می شوند. (Jowl)
 •  پوست شل و تجمع چربی اضافی زیر چانه و فک تحتانی که می تواند حتی در یک فرد با وزن طبیعی یک ظاهر بد به چانه را بدهد اصلاح کند. (چانه مضاعف)

مراحل لیفت صورت

مرحله اول : بیهوشی و داروهایی که احساس آرامش برای فرد ایجاد کند. روش های متعددی را می توان به لیفت صورت اضافه کرد تا نتایج بهتری حاصل شود مثل پروتزهای صورت، افزایش نسج نرم (تزریق چربی و فیلر) ، تکنیک های جوان سازی صورت (مثل لیزر و peeling) و کاهش چین و چروک ها با تزریقات مواد مختلف مثل بوتاکس لیفت صورت با نخ

مرحله دوم : بسته به اینکه شما چه میزان درجه تغییرات را در صورت خواستار باشید و مورد نیاز شما باشد از جراحی لیفت صورت کلاسیک یا نوع محدود یا لیفت گردن را می توان انجام داد. در نوع لیفت صورت کلاسیک برش از ناحیه خط روی گیجگاه شروع و به دور گوش کشیده شده و jowl را دوباره پخش می شوند. بافت های زیرین دوباره بازسازی و تغییر مکان داده می شوند. به طور شایع لایه های عمقی و عضلات به سمت بالا و عقب کشیده می شوند.

پوست روی نسوج ,بالا کشیده شده و دوباره پخش می شود و پوست اضافی برداشته می شود. برش دوم زیر چانه گاهی نیاز می شود تا بهبودی گردن را بتوان بهتر انجام داد. با بخیه ها و چسب های پوستی برش ها بسته می شوند.یک روش جایگزین برای لیفت صورت کلاسیک برش های جراحی کوتاه تر در ناحیه گیجگاهی است که به دور گوش ادامه پیدا می کند و گاهی ممکن است در پلک تحتانی یا زیر لب فوقانی هم داشته باشیم. برش های محدود افتادگی jowl ها و پوست گردن شل و تجمع چربی زیر چانه را می توان با لیفت گردن اصلاح کرد. برش لیفت گردن اغلب از جلوی گوش شروع و به سمت عقب گوش ادامه می یابد تا به قسمت تحتانی پوست سر می رسد. برش لیفت گردن

 مرحله سوم : برش های پوست بهتر می شوند و به خوبی در خطوط سر و چین های طبیعی پوست صورت و گوش پنهان می شوند.

مرحله چهارم: نتایج بهبودی واضح بعد از لیفت صورت با از بین رفتن کبودی و تورم صورت نمایان می شوند. نتایج زیبایی لیفت صورت نه تنها شما را جوان تر می کند بلکه احساس اطمینان و اعتماد به نفس بیشتری به شما هدیه می کند.

عوارض احتمالی لیفت صورت

تصمیم برای انجام جراحی زیبای لیفت صورت کاملا یک تصمیم شخصی است و بایستی فرد با توجه به منافع آن و عوارض احتمالی آن اقدام نمایید.جراح پلاستیک شما تمامی جزئیات مراحل عمل جراحی و عوارض احتمالی آن را برای شما توضیح می دهد.

خطر موارد زیر در لیفت صورت وجود دارد :

 •  اسکار محل عمل جراحی غیر قابل قبول
 •  خونریزی (هماتوم)
 •  عفونت
 •  التیام زخم مختل
 •  ریسک بیهوشی
 •  از دست رفتن مو در محل برش ها (قابل برگشت)
 •  ضعف عصب صورتی
 •  غیر قرینگی صورت
 •  از دست رفتن پوست
 •  جراحی یا تغییرات دیگر حسی پوست صورت
 •  مردن چربی های زیرین صورت (Fat necrosis)
 •  تجمع مایع (سروما)
 •  درد
 •  نامنظمی پوست
 •  تغییر رنگ پوست (تورم و کبودی آن)
 •  بیرون زدن بخیه ها از پوست (که نیاز به خارج کردن داشته باشد.)
 •  نتایج راضی کننده مثل غیرقرینگی ، اسکار محل عمل ، بدشکلی در انتهای برش ها ، که گاهی نیاز به جراحی ثانویه (روتوش) پیدا می کنند.
 •  مشکلات قلبی و ریوی
 •  نیاز به جراحی ثانویه (روتوش)

حتما از جراح پلاستیک خود در مورد مراحل عمل جراحی بپرسید. احساس نگرانی شما از این عمل طبیعی است چرا که نسبت به چهره تازه خود هیجان دارید و مختصر استرس به شما وارد می شود ولی هیچ نگران نباشید. بعد از مرخص شدن اگر احساس طپش قلب غیر طبیعی ، تنگی نفس و یا درد در قفسه سینه پیدا کردید فورا به اورژانس بیمارستانی مراجعه نمایید. جراحی و درمان یک تجربه کاملا قابل پیش بینی نیست.

اگرچه نتایج خوب و عالی قابل انتظار می باشد ول تضمین ۱۰۰ درصد همیشه نمی توان انجام داد. بنابراین اگر نتایج عمل کاملا دلخواه نبود با یک جراحی نگران نشوید همیشه به فکر نیاز به عمل دوم و روتوش باشید. همیشه به خاط داشته باشید که اجرای دستورات جراح پلاستیک شما راه موفقیت جراحی شما محسوب می شود . محل برش های جراحی را دستکاری نکنید . نیروی اضافه به آنها وارد نکنید تا التیام کامل پیدا کنید. از پوشیدن پوشش هایی که روی سر فشار وارد می کند پرهیز کنید.

 مشاوره قبل از عمل

موفقیت و ایمنی بیشتر در لیفت صورت کاملا به بررسی کاندید شدن شما قبل از عمل بستگی دارد. از شما در مورد شیوه زندگی ، سلامتی جسمی و روحی و تمایلات شما سؤال می شود. در مورد داروهایی که مصرف می کنید آلرژی های دارویی، مصرف مکمل داروی گیاهی ، مصرف مواد مخدر و الکل پرسیده می شود.

جراح پلاستیک شما موارد زیر را بررسی می کند

 •  حالت سلامتی کلی شما
 •  روش های موجود و در دسترس در مورد جوان سازی صورت و لیفت صورت شما
 •  معاینه صورت و اندازه گیری های لازم
 •  گرفتن عکس های قبل از عمل
 •  بحث در مورد روش های مختلف و دوره درمانی پیشنهادی به شما
 •  بحث در مورد نتایج لیفت صورت و عوارض احتمالی آن
 •  بحث در مورد نوع جراحی و بیهوشی شما آماده سازی برای لیفت صورت
 •  انجام آزمایشات لازم
 •  دریافت داروهای لازم و یا تنظیم داروهایی که مصرف می کنید.
 •  عدم مصرف سیگار
 •  عدم مصرف آسپیرین، داروهای ضد التهاب و مکمل های گیاهی که انعقاد خون را مختل می کنند.

اصطلاحات رایج که شما باید در مورد آنها بدانید

 1. هماتوم (hematoma)  تجمع خون زیر جلد
 2. Tear Trough  چین های عمیق زیر پلک های تحتانی
 3. Nasolabial facial (چین خنده)  چین عمیق بین بینی و گونه
 4. Jowls  خط فکی که به سمت گردن نزول کرده است معمولا به علت از دست رفتن تون عضلات در صورت تحتانی اتفاق می افتد.
 5. rhytidectomy  فرآیند جراحی که به نام لیفت صورت هم شناخته می شود و جهت کاهش نزول و افتادن میانه صورت jowls ها و گردن انجام می شود.

لیفت صورت بدون جراحی

پوست افتاده و سست ما را مسن تر نشان می دهد و با رفع این مشکل، فرد حدود ۵ تا ۱۰ سال جوانتر به نظر می رسد بعضی از افراد ممکن است دوست نداشته باشند که از روش جراحی برای لیفت صورت استفاده کنند.اگر شما نمی خواهید از عمل جراحی زیبایی برای لیفت صورت استفاده کنید ، می توانید پوست صورت را با استفاده از لیفت صورت غیر جراحی ، سفت کنید.

شما ممکن است در مورد روش های سنتی لیفت صورت چیزی شنیده یا خوانده باشید.که در این روش های سنتی یک جراح پلاستیک پوست را برش می دهد ، اصلاحات را انجام می دهد و سپس پوست را بخیه می زند.این گزینه برای لیفت صورت ارزان نیست و مدت زمان زیادی برای بهبود محل جراحی مورد نیاز است .علاوه بر این، عوارض جانبی نیز وجود دارد.

اگر فرد نمی خواهد این کار را انجام دهد ، گزینه هایی برای لیفت پوست صورت بدون جراحی وجود دارد.چطور ممکنه؟ روش های ایمن و موثر برای لیفت پوست صورت وجود دارد که می تواند به طور موثر باعث سفتی و لیفت پوست صورت شود.این گزینه ها دارای ریسک کمتری هستند، کمترین عوارض جانبی را به همراه دارند و نتایج عالی ارائه می دهند.

مزایای لیفت صورت بدون جراحی

 ممکن است لیفت صورت بدون استفاده از جراحی قادر نباشد که دقیقا همان نتایج روش جراحی را ارائه دهد ، اما می توان آنرا به منظور دستیابی به نتایج مشابه مدیریت کرد.مزایای بسیاری برای لیفت صورت بدون استفاده از جراحی وجود دارد.برخی از مزایای قابل توجه در زیر مورد بحث قرار گرفته است:

 • لیفت صورت بدون جراحی می تواند نتایج مشابه با جراحی لیفت صورت ارائه دهد.
 • فردی که این روش را انجام می دهد ۵ تا ۱۰ سال جوانتر از سن واقعی خود به نظر می رسد.
 • هزینه های یک عمل جراحی معمولی لیفت صورت بیش از یک درمان لیفت صورت بدون جراحی است.
 • در مقایسه با گزینه های جراحی برای لیفت صورت ، این تکنیک زمان کمتری برای انجام نیاز دارد .
 • با استفاده از تکنیک موثر سفت کردن پوست، این درمان لیفت پوست صورت را به خوبی انجام می دهد.
 • این گزینه امن و موثر است که برای اکثر افراد جواب می دهد ؛ نتایج این روش همیشه امیدوار کننده است .
 • از آنجایی که این گزینه درمانی غیر جراحی و غیر تهاجمی است، هیچ عوارض جانبی و خطرات عمده ای وجود ندارد.
 • برخی افراد گزینه های تهاجمی و جراحی را دوست ندارند؛ این یک گزینه غیر تهاجمی و غیر جراحی است.

انواع لیفت صورت بدون جراحی

 • مینی لیفتینگ
 • لیفتینگ زیر پوستی
 • SMAS
 • لیفتینگ صورت در لایه‌های عمیق
 • لیفتینگ با سیم‌گذاری
 • لیفتینگ MACS (Minimal Access Cranial Suspension)
 • لیفتینگ با برش کوتاه
 • لیفتینگ حجمی (The Volumetric Facelift)

لیفت صورت با نخ

این روش از لیفت صورت یک تکنیک به شدت حساس می باشد که از طریق کشیدن پوست صورت به آرامی باعث رفع شل شدگی پوست و همینطور جوانسازی آن می شود. لازم به ذکر است که لیفت صورت با نخ نسبت به لیف صورت کمتر تهاجمی است به همین دلیل علاوه بر اثر بخشی بالا در پوستهایی با افتادگی کم ، نسبت به لیف صورت عوارض بسیار کمتری نیز دارد به علاوه دوران نقاهت و بستری ندارد و پس از نهایتا ۴۸ ساعت می توان به فعالیت های روزانه و اجتماعی بازگشت و معمولا جای اسکاری از خود باقی نخواهد گذاشت ، چرا که در آن از برش های بزرگ استفاده نمی شود.

لیفت صورت با تزریق ژل

از طریق تزریق ژل می توان ناهمواری های صورت را پر کرد و بدینوسیله چین و چروک ها را برطرف کرد و به ظاهری جوانتر دست یافت ، به همین دلیل می توان این روش را یکی از روش های لیفت صورت در نظر گرفت . علاوه بر این می توان با تزریق ژل به لب و یا گونه آنها را برجسته کرد و به چهره شادابی بخشید.

لیفت صورت با تزریق چربی

تزریق چربی یا گرافت به روشی از لیفت صورت می گویند که فیلر به کار برده شده در آن که قرار است به پوست صورت تزریق شود در واقع بافت های چربی بدن خود فرد می باشد، به همین دلیل نسبت به روش قبلی عوارضی کمتری داشته و نتایج بهتر و دائم تری درقوام یافتن و جوانسازی پوست حاصل می کند. با تزریق چربی می توان علاوه بر سفت شدن پوست ، حجم از دست رفته بافت ناشی از پیری را تا حدودی جبران کرد ، این موردی است که از عهده جراحی لیفت صورت به تنهایی بر نمی آید.

لیفت صورت با جراحی

کلیه روش های بدون جراحی به صورت سرپایی و بدون بی هوشی انجام می شود اما از نظر نتیجه روش جراحی نتیجه مطلوب تری خواهد داشت .در لیفتینگ صورت با جراحی ، صورت شخص از آنچه که هست  ۵ تا ۱۰ سال جوانتر می شود . عمل لیفت صورت و یا کشش پوست صورت معمولاً در افرادی با سنین ۶۰-۴۰ سال انجام می‌شود .البته این عمل در هر سنی قابل اجرا بوده . به شکل کلی در عمل لیفتینگ صورت چربی های اضافی برداشته می شود، عضلات زیرین سفت می شود و پوست صورت و گردن نیز کشیده خواهد شد که تمامی این کارها نشانه های افزایش سن را تا حد زیادی کاهش می دهد.

لیفتینگ صورت با تزریق بوتاکس

بوتاکس یکی از محبوب ترین روشهای لیفتینگ بدون جراحی می باشد چرا که خطری ندارد و لازم به بستری شدن پس از بوتاکس نمی باشد . پس از تزریق بوتاکس می توان از بین رفتن چین و چروک های اطراف چشم ، گردن ، خط اخم و همینطور خطوط چین و چروک های سطحی پیشانی به خوبی مشاهده نمود. البته باید در نظر داشت که لیفت با بوتاکس یک روش موقتی است و معمولا ۶ ماه دوام دارد ، ابا این وجود بوتاکس بهترین روش برای پیشگیری از عمیق شدن چین و چروک های سطحی به شمار می رود.

 

null

فیلم لیفت صورت با نخ

لیفت نخ صورت

انواع مختلفی از نخ ها

۱. Mono filament  Polydioxanone
که به اختصار به آن PDO می گویند نخ تک رشته ای است و خیلی اثرات لیفت ندارد .


۲.    PDO-COG
نخ تک رشته ای است که واجد خارهای بسیار ظریفی می باشد این برجستگی ها باعث افزایش سطح تماس می شود که خود موجب التهاب و کلاژن سازی  بیشترمی گردد و از طرفی با قلاب شدن به پوست امکان لیفت سریع را ایجاد می کند. این نخ گرانتر و موثرتر از بقیه انواع است .


۳.  Polyglycolide (PGA)
استفاده از این نوع نخ دو مزیت دارد اول اینکه چند رشته ای هستند و باعث التهاب بیشتری در پوست می شود و دوم اینکه نخ PGA بهمراه خود گلیکولیک اسید دارد که آنهم در نهایت باعث افزایش التهاب و کلاژن سازی  بیشتر می شود در مجموع این نخها ۱۰ درصد بیشتر از نخ های دیگر التهاب ایجاد می کنند و نتایج بهتری دارند.


۴. Hurricane
در این سیستم نخ بشکل مارپیچ کار گذاشته می شود لذا به همین دلیل طول بیشتری از نخ داخل بافت می گردد که خود باعث التهاب و کلاژن سازی بیشتر می گردد. این نخ ها نیز اثرات بیشتری در لیفت دارند و درکنار نخ های کاگ بسیار مورد استفاده برای لیفت هستند .
بدیهی است که التهاب بیشتر موجب کلاژن سازی و خونرسانی بیشتر می گردد. این سوزنها و نخها وابسته به محل کارگزاری که می تواند صورت یا بدن باشد در ضخامتهای مختلف و با طولهای مناسب  هر محل موجود می باشند.

هزینه لیفت صورت

لیفت صورت با جراحی

در سال ۱۳۹۹
۷ میلیون تومان
 • + توسط فوق تخصص جراح پلاستیک
 • + در بیمارستان فوق تخصصی
 • + همراه با بی حسی موضعی

لیفت صورت با نخ

در سال ۱۳۹۹
۲ میلیون تومان
 • + توسط متخصص پوست و مو
 • + در بیمارستان فوق تخصصی
 • + همراه با بی حسی موضعی

سوالات متداول

چه سنی برای فیس لیفت مناسب است ؟

محدودیت سنی وجود ندارد، عمدتاً این عمل بیشتر در میانسالگی انجام می شود.

نتیجه جراحی چه مدت دوام دارد ؟

معمولا لیفت صورت و گردن که برای اصلاح شلی و افتادگی ناحیه فک و صورت و شلی پوست گردن انجام می شود. ممکن است ۵ تا ۸ سال بعد نیاز به عمل مجدد داشته باشد. 

چه نوع بیهوشی برای عمل بکار برده می شود ؟

هم بی حسی موضعی و هم بی هوشی عمومی را می توان بکار برد. بعضی از بیماران بی حسی موضعی را ترجیح می دهند که کاملا برای این عمل مناسب است. شما می توانید هر یک از آنها را انتخاب نمائید. 

مدت زمان عمل چقدر است ؟

مدت زمان عمل نسبت به میزان کاری که برای هر بیمار لازم است متغیر است. عمل لیفت صورت حدود ۲-۳ ساعت است.

کی می توان آرایش کرد ؟

صورت را می توان ده روز پس از عمل آرایش نمود. برای پاک کردن آرایش جهت حرکت پاک کردن به سمت بالا باشد.

منبع
دکتر زیبایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان