از موهای زائد خلاص شوید

بسیاری از افراد نسبت به موهای ناخواسته در نقاط مختلف بدن خودآگاهی می کنند. زن و مرد هر دو سعی در پنهان کردن آن دارند و غالباً آن را اصلاح می کنند. با این وجود می تواند با چنین روشی سریعتر و ضخیم تر رشد کند. بهترین روش لیزر موهای زائد است زیرا می تواند به سرعت از این مشکل مراقبت کند. همچنین روند رشد را کند می کند ، بنابراین نمی خواهید مدتی با آن مقابله کنید.

این روش صدمه ای نمی بیند اما ممکن است منطقه در روزهای بعد کمی حساس باشد. ارائه دهنده شما روشهایی برای ارائه کمک با شما به اشتراک خواهد گذاشت. این کار اغلب با یک مرطوب کننده مخصوص و کمپرس های سرد انجام می شود.

لیزر-الکسانداریت
لیزر-الکسانداریت

بسیاری از خانم ها نگران این هستند که پس از چنین روشی نتوانند آرایش کنند. به طور معمول ، روز بعد آرایش می تواند پوشیده شود. تنها منطقه در صورت تاول یا داغ بودن این مورد تنها استثنا خواهد بود. سپس باید ارائه دهنده خود را مشاهده کنید زیرا ممکن است نوعی واکنش آلرژیک داشته باشید. چنین نتایج بسیار نادر است. هنوز شناختن خطرات لیزر موهای زائد بسیار مهم است.

بسیار معمول

در مورد موهای ناخواسته خجالت نکشید و خجالتی نباشید. در حقیقت ، لیزر موهای زائد یکی از رایج ترین روشهای انجام شده است. این متخصصان قبلاً مردانی را دیدند که دارای موهای پشتی بوده و زنانی با بازوی مو یا موهای لب فوقانی. آنها می خواهند با شما با احترام رفتار کنند و به شما کمک کنند راه حلی را پیدا کنید که از آن راضی هستید.

ابزار و تکنیک های مورد استفاده در این روش باعث می شود موهای ناخواسته بدون هیچ مشکلی برداشته شود. با این حال قرار نیست به پوست شما در اطراف آن منطقه هدفمند آسیب برساند. این بسیار مهم است زیرا نمی خواهید پوستی به دلیل روش از بین بردن پوست قرمز ، برآمدگی یا تحریک شود.

این روند همچنین سریع ، با یک احساس ضربان دار که می رود در منطقه مورد نظر حرکت می کند. برای تکمیل کمر ، پاها و سایر مناطق بزرگ می تواند حدود یک ساعت طول بکشد. برای یک ناحیه کوچک مانند لب فوقانی یا از بین بردن یک برآمدگی ، به اندازه ۱۰ دقیقه ممکن است.

فرکانس

ارائه دهنده می خواهد به شما اطلاع دهد که چند مرتبه آنها فکر می کنند که برای معالجه بعدی نیاز دارید. خبر خوب این است که هر بار که لیزر موهای زائد را انجام دادید ، رشد طولانی تر و طولانی تر طول می کشد. در واقع ، اغلب به حدی می رسد که مو به هیچ وجه در آن ناحیه رشد نمی کند. برداشت مو در آن مرحله دائمی است!

بعد از عمل حدود ۴ تا ۶ هفته از قرار گرفتن در معرض مناطقی که موها در معرض نور خورشید قرار گرفته اند خودداری کنید. اشعه ماوراء بنفش می تواند باعث تحریک فولیکول های مو شود و سریعتر رشد کنند. در صورت آفتاب سوختگی می توانید خطر بروز عوارض و سوزش هایی را که بعد از انجام عمل ایجاد می شود ، افزایش دهد.

مشاوره

برای شروع کار با لیزر موهای زائد ، با یک متخصص واجد شرایط مشورت کنید. برای به دست آوردن بهترین نتیجه ، حتماً صلاحیت آنها ، تاریخچه با سایر بیماران و هرگونه شکایتی را که ممکن است علیه آنها داشته باشد ، بررسی کنید. شما باید برای دستیابی به نتایج خاص به یک حرفه ای بروید و به شما کمک کند.

اگر آنها تصمیم بگیرند که شما کاندیدای خوبی برای لیزر موهای زائد هستید ، می توانید در مورد روند کار و هزینه با آنها صحبت کنید. بستگی به میزان مو ، محل مو و رنگ رنگ آن دارد. اینگونه مراحل تحت پوشش بیمه نیستند بنابراین باید از طریق روش پرداخت خود بپردازند. این ممکن است در جایی که می خواهید تأثیر بگذارد و چند مرتبه بروید.

درباره ما: ما یک آبگرم آرام ، تمیز و راحت برای شما ارائه می دهیم تا بتوانید خدمات خود را در این کشور بدست آورید. این شامل موهای زائد و انواع روشهای آرایشی است. ما می دانیم که شما می خواهید به بهترین حالت خود نگاه کنید. ما روشهای شگفت انگیزی را ارائه می دهیم که بی خطر و مؤثر است. کارمندان ما متخصص و ماهر هستند. آنها می توانند به شما کمک کنند در هنگام مشاهده خودتان در آینه احساس اطمینان داشته باشید. اجازه ندهید که خودآگاهی مانع لذت بردن از زندگی یا ملاقات با افراد جدید شود.

منبع
دکتر زیبایی
دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان