کاهش پستان برای چه کسانی اولویت است ؟

سینه های زنانه اندازه ، شکل و وزن های مختلفی دارند. بعضی ها از سینه خود راضی هستند ، در حالی که برخی دیگر چنین نیستند. برخی از خانم ها دارای سینه های بزرگی هستند که بسیاری از مشکلات بهداشتی را ایجاد می کنند و با ناراحتی زیادی روبرو می شوند.

با انجام عمل جراحی برای کاهش شکل و اندازه سینه ها ، زن می تواند زیباتر به نظر برسد و احساس سلامتی و راحتی بیشتری نسبت به گذشته داشته باشد. او همچنین می تواند به لباس های مختلف بپردازد.

کاهش سایز سینه
کاهش سایز سینه

جراحی توسط جراح فوق تخصص پلاستیک انجام می شود تا اندازه ، شکل و حجم ایده آل در سینه ها ارائه شود. با این حال ، زنان دانش کمی در مورد این نوع جراحی ها دارند و بسیاری از خانم ها نمی دانند که آنها کاندیدای ایده آل برای جراحی هستند یا خیر. بیایید دریابیم که چرا خانمها این عمل جراحی را انتخاب می کنند.

بیشتر بخوانید : پروتز سینه چگونه انجام می شود ؟

زنانی که به دنبال عمل کاهش سایز سینه هستند و یا اضافه وزن دارند ، ممکن است بچه های زیادی داشته باشند ، از بزرگ و نامتناسب بودن سینه را دوست ندارند ، یا به استروژن حساس هستند. سینه های بزرگ معمولاً در ژن ها بوده و از مادران و مادربزرگ ها به ارث می رسد.

در اینجا چند دلیل اصلی که زنان به دنبال کاهش پستان می روند :

 • آنها از درد ستون فقرات ، درد گردن یا سوزش پوستی در زیر شکم رنج می برند.
 • آنها در تنفس دچار مشکلاتی هستند و از تسمه های سینه بند بریده می شوند.
 • به دلیل وزن بیش از حد سینه ، در قسمت هایی از سینه و بدن فوقانی از وضعیت / وضعیت و حالت بی حسی برخوردار نیستند.
 • بدست آوردن بلوز و لباس هایی که مناسب آنها باشد ، بسیار دشوار است.
 • آنها به دلیل اندازه سینه خود استثنایی از نظر ظاهری و ظاهری ندارند.
 • آنها سالم هستند و هیچ بیماری عمده ای ندارند و یا شرایط پزشکی ندارند.
 • آنها از نتیجه درمان شما خواسته های واقعی دارند. آنها باید بتوانند در مورد آنچه لازم است با جراحان زیبایی خود صحبت کنند. بنابراین ، آنها می توانند در مورد نتایج واقع بینانه ممکن درک کنند.
 • پوست آنها به میزان خاصیت ارتجاعی احتیاج دارد ، بنابراین می تواند بعد از درمان سفتی قبلی خود را بازیابد.
 • آنها از نظر جسمی و روحی پایدار هستند. این عمل جراحی برای مقابله با دوره بهبودی نیاز به صبر و تحمل دارد.
 • آنها به اندازه کافی پیر هستند و سینه آنها کاملاً رشد کرده است.
 • آنها با داشتن بچه ها و تغذیه با شیر مادر انجام شده اند ، به دلیل این واقعیت است که عمل جراحی کاهش پستان ممکن است تأثیرات بزرگی و غیرقابل پیش بینی بر اندازه ، شکل و عملکرد سینه آنها داشته باشد. با این حال ، تعداد زیادی از خانمها قبل از بچه دار شدن ، تحت عمل کاهش پستان قرار می گیرند و فکر می کنند بعدا می توانند با هرگونه تغییر روبرو شوند. اگر می خواهید بعد از انجام عمل جراحی باردار شوید یا از شیر مادر تغذیه کنید ، باید این مسئله را با شما جراح زیبایی در میان بگذارید.

خانمهایی که سابقه انجام ماموگرافی های نامنظم ، توده ها یا انواع مختلف توده ها ، دیابت ، چاقی شدید ، مشکلات بهبودی ، در حال حاضر شیردهی ، مشکلات قلبی یا هرگونه مشکل عمده بهداشتی دارند باید از این عمل جراحی خودداری کنند. با این حال ، قبل از تصمیم گیری ، باید از یک جراح باتجربه مشاوره بگیرید.

اگر یک زن با رویکرد مثبت و انتظارات واقع بینانه از سلامتی خوبی برخوردار باشد ، پس وی کاندیدای ایده آل برای این عمل جراحی است.

منبع
دکتر زیبایی
دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان