با زخمهای صورت توسط میکرونیدلینگ خداحافظی کنید

با گذشت زمان ، پوست شما الاستین و کلاژن خود را از دست می دهد و به راحتی در معرض جای زخم قرار می گیرد. جای زخم می تواند سطح اطمینان شما را پایین بیاورد و تأثیر زیادی بر کیفیت زندگی می گذارد. جای زخم یکی از متداول ترین انواع آکنه ولگاریس است که روی صورت ایجاد می شود و زندگی اجتماعی افراد را بطور قابل ملاحظه ای کاهش می دهد. میکرونیدلینگ زدن به جای زخم یکی از موثرترین روش هایی است که به شما کمک می کند تا از خطوط ریز ، چین و چروک و جای زخم خلاص شوید. این فرایند هم کلاژن و هم الاستین را ترکیب می کند ، که به کاهش لکه ها ، مشکل نازک شدن پوست و جای زخم ها باعث شادابی پوست می شود.

میکرونیدلینگ چیست
میکرونیدلینگ 

میکرونیدلینگ زخم ها به عنوان درمان با القاء کلاژن (CIT) نیز شناخته می شود ، یک روش زیبایی است که شامل سوراخ کردن پوست با سوزن های کوچک و استریل است. این یک روش درمانی برای زخم ها است. این وسیله از چندین سوزن ریز تشکیل شده است که پوست را به صورت کنترل شده سوراخ می کند. روند بهبودی هنگامی که بدن به عنوان آسیب دیدگی به سوراخ می شود شروع می شود و روند بهبودی را شروع می کند ، که به شکل گیری کلاژن و الاستین دو پروتئین ساختاری کمک می کند که ظاهر صاف و جوان تری دارند. این فرایند شامل یک دستگاه نورد دستی کوچک است که با بسیاری از سوزن های باریک از فاصله پوشانده شده است. دستگاه به دور پوست می چرخد ​​و سوزن ها سوراخ های کوچکی ایجاد می کنند بدون اینکه به اپیدرم آسیب برساند.

کل فرآیند میکرونیدلینگ به زخم ها بسته به نوع پوست حداکثر ۵-۶ جلسه نیاز دارد. این متخصص پوست با کاهش سطح سلولیت در پوست باعث کاهش جای زخم و اثرات ضد پیری پوست می شود و در نتیجه خطر افزایش رنگدانه را کاهش می دهد. این یک روش با حداقل تهاجمی است که به به دست آوردن استحکام طبیعی کمک می کند و خطوط ریز روی صورت را کاهش می دهد. این روش مناسب برای از بین بردن جای زخم ، هر نوع پوستی باشد ، چه نازک باشد و چه حساس.

بگذارید ما به مزایای استفاده از میکرونیدلینگ درمانی بپردازیم

  • به میکرونیدلینگ برای زخم ها گفته می شود که باعث بهبود بافت پوست می شود. این روش با حداقل تهاجمی لکه ها و زخم ها را محو می کند و به این ترتیب پوستی صاف و بدون آکنه ایجاد می کند.
  • زخم ها به دلیل تشکیل غیر طبیعی کلاژن ، ایجاد می شوند که قابلیت شکسته شدن بافت اسکار را دارند و الاستین و کلاژن را تولید می کنند که منجر به رشد سالم پوست می شود.
  • این روش به بازیابی استحکام طبیعی و کاهش خطوط ریز کمک می کند ، در نتیجه باعث جوان سازی پوست می شود.
  • میکرو سوزن روشی بسیار کارآمد ، مؤثر ، قابل تکرار و سازگار است.

ثابت شده است که میکرونیدلینگ یکی از بهترین روشها برای درمان زخم سفید پوستی ، سفت شدن پوست ، علائم کشش ، بهبودی از آکنه و بافت پوست است. با کمک تجهیزات ویژه ، متخصص پوست و مو به طور موثری درخشش و درخشش پوست شما را زنده می کند.

منبع
دکتر زیبایی
دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان