۵ راه برای درمان چین و چروک روی صورت

آسیب آفتاب ، استرس ، سن ، روال بیش از حد کار ، مصرف قند ، سیگار کشیدن ، الکل بیش از حد ، همه باعث ایجاد چین و چروک روی صورت شما می شود و باعث می شود خیلی پیر تر به نظر برسید. ما می توانیم روند پیری را برای شما “به تاخیر بیاندازیم”. آیا زنان زیبا و بدون نقص ژاپنی و کره ای را دیده اید؟ آنها بطور منظم تحت بسیاری از درمان های پوستی قرار می گیرند ، از جمله رژیم غذایی مشابهی تا اطمینان حاصل شود که بافت ذاتی ، درخشش و جوانی پوست و صورت آنها همانطور که هست باقی می ماند. روندها نشان می دهد که یک زن هندی متوسط ​​قبلاً چندان مورد علاقه خودش نبود. اما ، اوضاع در حال تغییر است و درک زنان مستقل هندی نیز به همین ترتیب است.

 آنها اکنون از نظر ذهنی آمادگی دارند تا قدم بردارند و برای حفظ زیبایی خود تحت درمان های زیبایی قرار بگیرند. چین و چروک به عنوان بزرگترین مضرات این فرآیند عمل می کنند. چین و چروک های زیر چشم ، پیشانی و اطراف چین و چروک برجسته ترین آنها است. هیچ کس ، حتی ملکه الیزابت نیز نمی تواند آنها را به طور کامل از بین ببرد. اما ، ما قطعاً می توانیم با تأخیر در وقوع آنها به شما کمک کنیم و می توانیم آنها را کمتر مشاهده کنیم.

چین و چروک ها را می توان با:

  1. حداقل قرار گرفتن در معرض مستقیم برای آفتاب : این بیشتر یک تاکتیک پیشگیری است. پرتوهای UVA و UVB از خورشید تمایل به آسیب رساندن به لایه های سالم پوست و تقویت چین و چروک ها دارند. بنابراین ، توصیه می شود از آفتاب خودداری کنید و از ضد آفتاب مناسب به عنوان و هنگامی که مجبور هستید در آفتاب سفر کنید استفاده کنید. همچنین به یاد داشته باشید که همیشه هر ۲ ساعت یک بار ضد آفتاب را تمدید کنید.
  2. پوست خود را هیدراته کنید: با شستن صورت نیز روغنهای سالم طبیعی آن را از بین می برد. بنابراین ، این عادت خود را فقط دو بار در روز محدود کنید. همچنین از استفاده از یک تونر خوب بدون الکل پس از پاکسازی اطمینان حاصل کنید. این به بستن منافذ و نگه داشتن روغن برای داشتن پوست سالم کمک می کند.

چین و چروک

  1. ویتامین ها بهترین دوست شما هستند: برای کاهش چین و چروک بارها و بارها اثبات شده است. کرمهای غنی شده با رتینوئید مانند آداپالن ، ترتینوئین و غیره در ساختن کلاژن و اسید هیالورونیک بیشتر در پوست کمک می کند و باعث می شود که چربی های آن نرم تر شود.
  2. ویتامین C نیز کمک خواهد کرد : مصرف ویتامین C به هر شکلی ، خواه از خوردن غذا ، میوه ، یک میوه میوه ای سرشار از ویتامین C یا داروی چند ویتامین باشد ، به سفت شدن پوست کمک می کند و در آن باعث کاهش چین و چروک می شود. گلاب ، پرتقال ، لیمو و غیره همه منابع خوب ویتامین C هستند.
  3. درمان های ضد انحصاری ANTI: متخصصین پوست ، معالجه را براساس علت ریشه جداگانه هر فرد ، تجزیه و تحلیل می کنند. ما از راه حل های مبتنی بر فناوری مانند بوتاکس ، پرکننده های پوستی ، شل کننده های عضلانی ، لیفتینگ ، میکرو سوزن ، غلطک های پوستی و غیره در ترکیب با کرم های مناسب ، سرمها و داروها استفاده می کنیم تا به مشتریان کمک کنیم تا در مدت کوتاهی از پوست بدون چروک صاف استفاده کنند.

بیشتر بدآنید : لیفت صورت چگونه انجام می گردد ؟

پوست شما بزرگترین دارایی صورت شما است و صورت شما بزرگترین دارایی شخصیت شما است. ما در دکتر زیبایی بهترین درمان چین و چروک در تهران را ارائه می دهیم که می تواند به شما در بهتر نگه داشتن آنها کمک کند.

منبع
دکتر زیبایی
دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان