۷ دلیل اینکه زنان تحت عمل پروتز سینه قرار می گیرند

پروتز سینه یکی از جراحی های زیبایی است که توسط خانم ها انتخاب می شود. با ظهور طب مدرن و کارآیی و ایمنی ، امروزه در عمل جراحی به موفقیت دست یافته ایم ، جراحی پروتز سینه در برابر بسیاری از موارد افزایش یافته است زیرا خطرات ناشی از آن حداقل است. علاوه بر این ، ایمپلنت های مورد استفاده نیز به روز شده اند. بنابراین اگر برای خود فکر کرده اید که تحت عمل پروتز سینه قرار بگیرید ، اما نمی توانید تصمیم روشنی را ارزیابی کنید که آیا باید یا نه ، دکتر زیبایی به کمک شما خواهد آمد تا از این طریق به شما کمک کنیم و دلایل مشترکی را که زنان تحت عمل جراحی پروتز سینه قرار می گیرند، را بیان کنیم.

سینه نامتقارن

متداول ترین کاربرد پروتز سینه این است که سینه های شما متقارن شود. معمولاً زنان ۱۰۰٪ سینه متقارن ندارند ، اما معمولاً اختلاف حداقل است. اما در مواردی که تفاوت قابل توجه است ، تقویت یک پستان از طریق کاشت برای مطابقت با دیگر بهترین راه حل در خارج است.

بارداری

یکی از ویژگی های بارز بارداری این است که سینه ها شکل یا حجم خود را از دست می دهند. بسیاری از خانم ها تمایلی به این تغییر بزرگ در بدن خود ندارند و جراحی های پروتز سینه را انتخاب می کنند که به آنها کمک می کند تا به شکل یا حجم پستانهای قبلی خود برسند. روشهای جراحی مدرن باعث شده است که این عمل ها بسیار ایمن باشد و زنان بیشتر و بیشتری شروع به انتخاب آن کنند.

دلیل پروتز سینه
دلیل پروتز سینه

اندازه

بعضی از خانمها سینه نسبتاً کمی دارند. اگر یک زن تمایل به سینه های بزرگتر داشته باشد ، ایمن ترین راه برای دستیابی به این نتیجه ، انجام عمل جراحی پروتز سینه است. حتی اگر سینه های کوچک ندارید ، اگر می خواهید سینه های شما کمی بزرگتر شود ، می توانید این روش را انجام دهید.

اعتماد به نفس

بسیاری از زنان وقتی از بدن خود راضی شوند به خودباوری می رسند. داشتن برخی از سینه های کوچک ، برای برخی از زنان ، ممکن است منبعی از عزت نفس پایین باشد و احساس بزرگ بودن یا دوست داشتن جسمی که دریافت کرده اند ، نباشد. این یکی از شایع ترین دلایلی است که زنان جراحی های تقویت سینه را انتخاب می کنند و به اندازه پستان می رسند که متناسب با شخصیت آنها باشد و می توانند دوباره نسبت به خود احساس خوبی داشته و به اعتماد به نفس مورد نیاز خود در زندگی دست یابند.

شکل

بعضی از خانمها شکل دلخواه خود را در سینه های خود ندارند. سینه ها می توانند دچار افتادگی و ضعف شوند ، که ممکن است شکل مطلوبی نباشد که مورد درخواست بسیاری از خانمها باشد. برای حل این مشکل ، بسیاری از خانمها از تقویت سینه یا لانه گزینی که شکل سینه هایشان را تصحیح می کند ، انتخاب می کنند و تا حد امکان لکه دار می شوند.

بدن

بسیاری از خانمها برای تصحیح نسبت بدن خود به دنبال کاشت ایمپلنت هستند. تحت عمل جراحی تقویت سینه ، آنها می توانند نسبت بدن خود را متعادل کنند تا نیم تنه خود را با باسنشان مطابقت دهد. همچنین ، بسیاری از خانم ها می خواهند کاملاً در لباس خود جای بگیرند و داشتن نسبت بدن متعادل به روند کار کمک می کند

ورزش

هنگامی که زنان ورزش می کنند ممکن است به دلیل از دست دادن چربی ها در بدن ، احساس افت حجم در سینه خود را نشان دهند. این همچنین یک دلیل متداول است که چرا بسیاری از زنان از نظر جسمی برای رسیدن به اندازه متوسط ​​سینه که ممکن است با بدن آنها مطابقت داشته باشد ، از افزایش سینه خودداری می کنند.

منبع
دکتر زیبایی
دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان