عمل بینی کرمان

عمل بینی کرمان

عمل بینی یا عمل زیبایی بینی یک جراحی زیبایی به هدف اصلاح فرم و شکل ظاهری بینی و رفع نواقص ها و عدم تقارون می باشد، این عمل که با نام لاتین Rhinoplasty رینوپلاستی شناخته می شود، این جراحی همراه با بیهوشی عمومی همراه می باشد و می توان همراه با عمل زیبایی بینی مشکلاتی نظیر انحراف پره و تنگی نفس و خروپوف های موزمن و سایر بیماری های بینی را درمان کرد، عمل بینی پرطرفدار ترین عمل زیبایی در دنیا می باشد و در شهر باستانی کرمان هم این عمل بسیار مورد توجه شهروندان کرمان قرار گرفته است. به نظر شما بهترین جراح بینی کرمان کیست ؟

اگر کاندید عمل بینی در کرمان هستید ممکن است نیازمند اطلاعاتی دقیقی راجب لیست جراحان بینی اصفهان داشته باشید، در ادامه دکتر زیبایی لیستی از بهترین جراحان بینی کرمان را منتشر خواهد کرد و در دسترس شما عزیزان قرار خواهد داد، طبیعتاً تحقیقات لازم راجب به پزشکی که برنامه جراحی با وی دارید حائز اهمیت می باشد.

عمل بینی کرمان

عمل بینی در کرمان

کرما یکی از کلان‌شهرهای ایران و مرکز استان کرمان پهناورترین استان ایران در جنوب شرقی این کشور واقع است، کرمان یکی از پنج شهر تاریخی ایران است، کرمان به عنوان پایلوت دولت الکترونیک انتخاب شده‌است و در برنامه‌های توسعه کشور باید به شهری الکترونیکی تبدیل شود، علاوه بر این موضوع باید بدانید کرمان یکی از قطبهای عمل های سخت پیوند اعضا در ایران است، از این رو عمل بینی کرمان کاندید های زیادی دارد که سوال عمده آنها این است که بهترین جراح بینی کرمان کیست ؟

کرمان پزشکان متخصص متبحری در تخصصات متفاوت دارد، عمل زیبایی بینی را می توانید توسط جراح متخصص پلاستیک و یا جراح متخصص گوش، حلق و بینی انجام دهید این که کدام تخصص برای انجام عمل بینی مناسب تر است در کل فرق زیادی ندارد و عمدتاً به پزشک و تبحر وی بستگی دارد اما این نکته هم در نظر داشته باشید که یک متخصص گوش حلق و بینی تخصصی تر بر روی حوزه بینی، گلو و گردن فعالیت داشته است.

 

بهترین جراحان بینی کرمان

دکتر علی ملک زاده

  • جراح و متخصص گوش، حلق ، بینی و جراح سر و گردن
  • دارای مدرک بورد تخصصی جراحی سر و گردن

بیوگرافی

دکتر علی ملک زاده فارق التحصیل از کانادا و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پزشک متبحر با رزومه طلایی در انجام عمل زیبایی بینی می باشد، دکتر علی ملک زاده در سال ۱۳۵۶ در کرمان متولد شدند و تحصیلات مقدماتی را در کرمان گذرانده و مدرک پزشکی عمومی خود را طی سال های ۱۳۷۵ الی ۱۳۸۲ در دانشگاه علوم پزشکی کرمان اخذ کرده و پس از آن به کشور کانادا مهاجرت نموده و مدارک پزشکی عمومی و تخصصی خود را در کانادا به تایید رسانده

میزان توانایی پزشک

تخصص علمی پزشک
تخصص تجربی پزشک
رفتار و اخلاق پزشک

بهترین جراح بینی در کرمان

اگر کاندید عمل بینی کرمان هستید، نکته بسیار مهم در زمینه جراحی‌های زیبایی از جمله عمل بینی این است که در جراحی زیبایی نباید آثار جراحی به چشم بیاید، یعنی کسی به ‌راحتی نتواند تشخیص بدهد که بیمارجراحی زیبایی بینی انجام داده است. در نتیجه اگر یک بینی عمل شود و معلوم باشد که عمل شده دیگر اسم آن عمل را نباید جراحی زیبایی گذاشت.
چراکه در این حالت توجه به‌جای این‌که به چشم معطوف شود، همانند آن که در یک چهره زیبا وجود دارد، به بینی جلب می‌شود. به خاطر داشته باشید یک بینی طبیعی و زیبا باعث جلب توجه نمی‌شود. البته این اصل در همه درمان‌های زیبایی مصداق دارد. به عنوان مثال وقتی ما لب، گونه و یا چانه را با تزریق حجمی دهیم نباید غیرعادی جلوه کند و باعث جلب توجه بشود زیرا این خلاف اصول زیبایی است علاوه بر یک زیبایی طبیعی که حاصل ایجاد هارمونی و تناسب است، یک جراحی موفق بینی مستلزم حفظ و یا بهبود تنفس از راه بینی است.
تعیین وقت مشاوره

ویژگی های بهترین جراح بینی کرمان

  • جراح بینی کرمان باید بدون در نظر گرفتن منافع مالی خود ، رضایت و سلامت بیمار را اولیت قرار دهد.
  • بهترین جراح بینی کرمان علاوه بر تسلط بر علم پزشکی ، به علم زیبایی شناسی و خلاقیت نیز مسلط می باشد و با تصور فرم نهایی بینی ، دیدگاه کلی از نتیجه جراحی بینی را در اختیار فرد قرار دهد.
  • جراح بینی کرمان موظف است افراد را از مراقبت های بعد از جراحی بینی و اقدامات قبل از عمل آگاه سازد، چرا که رعایت این اقدامات تاثیر مستقیم در نتیجه نهایی دارد.
  • بینی به دلیل قرار گیری در مرکز صورت، تاثیر زیادی در زیبایی افراد دارد، بنابراین بهترین جراح بینی باید با ایجاد تناسبات در صورت باعث افزایش زیبایی فرد شود.
  • جراح بینی خوب باید قادر به انجام انواع جراحی بینی باشد.
  • جراح بینی کرمان باید با صبر و حوصله پاسخگوی تمامی سوالات بیمار باشد تا فرد با آرامش خاطر اقدام به جراحی زیبایی بینی نماید.

نکات حائز اهمیت در انتخاب جراح بینی

تمام جراحان بینی باید دارای بورد تخصصی باشند. عمل بینی، تخصصی پیچیده و دشوار بوده که نیازمند سال ها تجربه است. داشتن بورد تخصصی همچنین این اطمینان خاطر را به بیمار می دهد که جراح بینی مهارت های پزشکی مورد نیاز برای جراحی را خواهد داشت. البته داشتن بورد تخصصی کافی نیست و جراح باید از آخرین روش های روز دنیا برای انواع جراحی بینی و دیگر جراحی های همزمان با جراحی بینی، اطلاع داشته باشد. اگر در کاندید عمل بینی در کرمان هستید در زمان انتخاب جراح به برد تخصصی جراح بینی توجه فرمایید.

تجربه

علاوه بر تحصیلات، داشتن سابقه طولانی در داشتن جراحی زیبایی بینی یکی دیگر از نکات مهم در انتخاب یک جراح بینی خوب است. ممکن است برخی از جراحان بینی در یک نوع جراحی خاص مهارت بیشتری داشته باشند، که جراحی مورد نظر بیمار باید یکی از ۳ عمل پرتکرار پزشک مربوطه باشد. به عنوان مثال جراح بینی ماهر باید به مدت ۵ سال، هفته ای حداقل یک یا دوبار جراحی بینی انجام داده باشد. جراحی بینی هنر پیچیده ای است و پزشک باید آن را برای مدت طولانی تمرین کرده باشد. انجام بسیار جراحی بینی طی سالیان دراز، می تواند به بیمار اطمینان دهد که به جراحی باسابقه و مطمئن مراجعه کرده است. اگر کاندید عمل بینی در کرمان هستید تجربه پزشک خود را مورد ارزیابی و تحقیق قرار دهید.

انتخاب بر اساس سلیقه خود

همه ی ما می دانیم که تعبیر زیبایی ممکن است در نظر هر شخص متفاوت باشد. مثلا نمونه کار جراح بینی که به نظر دوستتان زیبا و جذاب است ممکن است از نظر شما چندان خوشایند نباشد. به همین دلیل نمی توان تنها بر پایه توصیه دوستان و آشنایان جراح بینی انتخاب کرد. باید جراح بینی تان را بر اساس سلیقه خود انتخاب کنید.

مرور عکس های قبل و بعد بیماران

دیدن عکس های قبل و بعد بیماران برای تشخیص کار جراح بینی، می تواند بسیار مفید واقع شود. هیچ چیز مانند عکس های قبل و بعد بیماران نمی تواند گویای مهارت و توانایی جراح بینی باشد. از پزشک خود بخواهید تا عکس های بیمارانی که سن و فرم بینی مشابهی دارند را به شما نشان دهد. این می تواند شاخص خوبی برای انتخاب جراح بینی باشد.

صرف وقت کافی برای مشاوره و پاسخ به سوالات بیمار

زمانی که جراح قبل از جراحی برای بیمار صرف می کند نشان دهنده میزان زمانی است که طی جراحی و برای مراقبت های بعد از عمل بینی به بیمار خود اختصاص می دهد. بهتر است جراح زمان کافی برای پاسخ به تمام سوالات بیمار و رفع ابهامات وی اختصاص دهد.

صحبت با بیماران قبلی

یکی از بهترین راه های کسب اطلاعات درباره جراح بینی، صحبت با بیماران قبلی و پرسیدن تجربیات آنهاست. می توانید از منشی پزشک خود بخواهید تا برخی از بیماران قبلی را به شما معرفی کرده و یا خود از دوستان و آشنایان در این باره سوال کنید. البته در نظر داشته باشید که برخی بیماران ممکن است توقعات غیر منطقی و یا غیر ممکن داشته باشند که با جراحی امکان پذیر نباشد به طور مثال امکان کم کردن ضخامت پره های بینی وجود ندارد و یک بیمار شاید به همین دلیل بگوید از عمل راضی نیستم.

تحقیق درباره کیفیت بیمارستان یا کلینیک

از آنجایی که بیمارستان یا مرکز جراحی، جایی است که عمل جراحی در آن انجام می شود، کیفیت خدمات آن از اهمیت بالایی برخوردار است. علاوه بر این، موقعیت مکانی بیمارستان یا کلینیک جراحی بینی را نیز در نظر بگیرید. از آنجایی که بیمار برای آزمایشات لازم قبل از جراحی بینی مجبور است به بیمارستان مراجعه کند، موقعیت مکانی آن باید به گونه ای باشد که فرد به علت مسافت زیاد، خسته و دلزده نشود.

منبع
دکتر زیبایی
دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان