شرکت منتور در تهران

شرکت منتور در تهران

پروتز سینه مارک منتور یکی از بهترین نوع پروتز هایی است که در جراحی پروتز سینه برای خانم ها استفاده می شود ،تمام بانوان علاقه به داشتن اندام های زیبا دارند ،لیفت سینه و پروتز سینه از جراحی های زیبایی است که بیشتر مورد توجه خانم ها قرار گرفته است.

انواع پروتز منتور

در حال حاضر به صورت عمده دو نوع پروتز برای بزرگ کردن سینه  وجود دارد :

 • پروتز آب نمکی ( سالین)
 • پروتز ژلی ( سیلیکونی)

جدار هر دو نوع پروتز از سیلیکون غیر قابل نفوذ ساخته شده اما وقتی به نوع پروتز آب نمکی یا ژلی اشاره می شود. منظور موادی است که پروتز توسط آن پر شده است . به طور معمول پروتزهای آب نمکی پس از قراردادن در محل با سرم نمکی (سالین) پر می شوند ( البته انواع پروتزهای از پیش پر شده نیز وجود دارند) در حالی که پروتزهای ژلی از قبل باسیلیکون پر شده اند.

در خصوص ظاهر و شکل پروتز باید گفت که پروتزهای آب نمکی سفت ترند و پروتزهای ژلی شکل طبیعی تری ایجاد می کنند.

محصولات منتور

پروتز سینه منتور شامل سه محصول ®MemoryShape® ،MemoryGel و آب‌نمکی است. خانم‌ها برای کار گذاشتن پروتزهای ®MemoryShape و ®MemoryGel باید حداقل ۲۲ سال و برای کار گذاشتن پروتزهای آب‌نمکی و یا بازسازی سینه باید حداقل ۱۸ سال داشته باشند. خانم‌هایی که در هر جای بدن خود عفونت دارند و یا سرطان دارند و درمان‌های لازم را برای این بیماری‌ها انجام نداده‌اند و خانم‌هایی که باردار هستند و بچه شیر می‌دهند، نباید عمل پروتز سینه را انجام دهند.

پروتز سینه منتور ®MemoryShape

این پروتزها از ژلی مستحکم و با چسبندگی بالا تولید شده و ظاهری طبیعی، جوان و مستحکم به سینه‌ها می‌دهند. پروتزهای منتور MENTOR® MemoryShape® پروتز سینه قطره اشکی هستند، یعنی قسمت بالایی آن‌ها باریک‌تر بوده و هر چه به سمت پایین می‌آییم برجستگی آن‌ها بیشتر می‌شود.

همانطور که از نامش هم پیداست این پروتزها شکلی شبیه قطره اشک دارند و ظاهر طبیعی سینه را تداعی می‌کنند. داده‌های بالینی نشان می‌دهند که پروتز سینه منتور MemoryShape® پس از کارگذاری و در بازه زمانی ۱۰ ساله، کمترین میزان وقوع عوارض کلیدی را داشته است. پروتزهای سینه منتور دارای ضمانت کامل هستند.

پروتز سینه منتور ®MemoryGel

این پروتزها کاملاً شبیه به بافت طبیعی سینه بوده و با آن هماهنگی دارند، همچنین کاملاً معتبر و ایمن هستند. در حال حاضر بیش از ۳۰ سال است که میلیون‌ها خانم در سر تا سر جهان پروتز سینه منتور MENTOR® MemoryGel® را انتخاب می‌کنند و از این انتخاب خود هم کاملاً راضی هستند. این پروتز هم با سطح هموار و هم با سطح بافت‌دار تولید می‌شود.

محدوده سایزها و نمایه‌های (مقطع عرضی) پروتز سینه منتور گسترده است و انواع مختلف آن متناسب با هر اندامی وجود دارد.

این پروتزهای سینه تنها پروتزهای سیلیکونی هستند که در آمریکا تولید شده و دارای ضمانت کامل می‌باشند.

پروتز سینه منتور MemoryGel® Xtra نیز نوع دیگری از این پروتز می‌باشد که سایز آن بالای متوسط بوده و نمایه‌ای برجسته دارد. در پروتز سینه منتور از آخرین نسل سیلیکون‌هایی استفاده می‌شود که مختص این تولیدات فرمول‌بندی شده‌اند. ژل درون پروتزها مایع یا نیمه مایع نیست بلکه ژلی با میزان چسبندگی بالاست و ظاهر آن بسیار شبیه به بافت طبیعی سینه می‌باشد.

پروتز سینه آب‌نمکی منتور

این پروتز سینه با محلول آب نمک استریل (که شبیه به مایعی می‌باشد که بیشتر بدن انسان را تشکیل می‌دهد) پُر می‌شود. پروتزهای آب نمکی ابتدا در سینه‌ها کار گذاشته شده و سپس به میزانی که از قبل معین شده، پُر می‌شوند. زمانی که لوله پُر کننده پروتز از آن جدا شود، پروتز به طور خودکار بسته می‌شود.

پروتزهای آب نمکی منتور با دو سطح هموار و بافت‌دار و با محدوده وسیعی از سایزها، اَشکال و برجستگی‌ها تولید می‌شوند. همه این محصولات دارای دریچه‌ای هستند که به صورت خودکار بسته می‌شود. این دسته از پروتزهای سینه منتور تنها پروتزهای آب‌نمکی ساخت آمریکا هستند. عمده عوارض احتمالی این پروتز شامل نیاز به جراحی مجدد، تعویض پروتزها، انقباض کپسولی، درد سینه و خالی شدن پروتز است.

پروتز سینه آب نمکی گرد منتور

این دسته از پروتزهای سینه منتور با سه نمایه (مقطع عرضی) مختلف تولید می‌شوند: متوسط، متوسط پلاس، بلند. منتور اولین شرکتی است که پروتزهای آب نمکی با نمایه بلند را تولید کرده است.

پروتز سینه آب نمکی طرح دار منتور

شکل این پروتزها شبیه به بافت طبیعی سینه، یعنی مانند قطره اشک است به همین دلیل هم در زیر مجموعه پروتزهای قطره اشکی قرار می‌گیرد. این دسته از پروتزها برای خانم‌هایی مناسب است که می‌خواهند سینه‌هایشان شیبی طبیعی و ملایم داشته و قسمت پایین آن‌ها برجسته‌تر باشد. پروتزهای آب‌نمکی منتور ®CONTOUR PROFILE با نمایه متوسط و بلند تولید می‌شوند.

پروتز سینه آب نمکی ®SPECTRUM

این پروتزهای سینه تنها پروتزهایی هستند که می‌توان سایز آن‌ها را تا ۶ ماه پس از عمل نیز تغییر داد. پروتزهای آب‌نمکی ®SPECTRUM با دو استایل گرد و طرح‌دار تولید می‌شوند.

عوارض پروتز سینه منتور

عوارض احتمالی این پروتزها شامل انقباض کپسولی، عدم تقارن سینه‌ها، درد سینه، چروک شدن بافت سینه، افتادگی سینه، پارگی و خالی شدن پروتز سینه می‌باشد. احتمال پاره شدن پروتز سینه منتور بسیار کم است اما توصیه می‌شود که ۳ سال پس از عمل اولیه حتماً MRI انجام دهید و پس از آن هر دو سال یکبار این کار را تکرار کنید تا در صورت مشاهده پارگی خاموش، پروتزها تعویض شوند.

پیش از انجام پروتز سینه باید اطلاعات لازم را در مورد آن کسب کنید. باید بدانید که پروتز سینه به صورت مادام‌العمر ماندگاری ندارد و به همین دلیل ممکن است که در طول عمر خود جهت ترمیم و یا تعویض پروتزها و یا به دلیل عوارض پیش آمده چندین بار مجبور به عمل جراحی شوید.

برخی تغییرات ناشی از پروتز سینه بازگشت ناپذیرند، مثلاً پروتز سینه بر روی شیردهی تاثیر می‌گذارد و ممکن است عمل تولید شیر را کم کرده و یا به طور کلی موجب از بین رفتن قابلیت شیردهی شود.

افرادی که دارای بیماری‌های خودایمنی (مانند لوپوس و اسکلرودرمی) هستند، سیستم ایمنی بدنشان ضعیف است، اختلالات بهبود زخم یا لخته شدن خون دارند و یا خونرسانی به بافت سینه در آن‌ها ضعیف است نباید عمل پروتز سینه را انجام دهند در غیر این صورت ایمنی و درمان آن‌ها تضمین نمی‌شود.

افرادی که دچار افسردگی یا اختلالات ذهنی دیگری هستند باید تا حل شدن کامل این مشکلات و ثبات وضعیت روحی و روانی خود صبر کنند.

پروتز سینه منتور

جنس پروتز سینه

بیشتر پروتز سینه هایی که استفاده میشود  ،از جنس سیلیکون هستند . این نوع پروتز ها لایه ای سیلیکونی دارند که قوامی کاملا شبیه به فرم طبیعی سینه دارند 

از متخصص جراحی پروتز سینه این سوال را بیشتر می پرسند که آیا اسنفاده از پروتز سینه سرطان زاست یا خیر ؟ در پاسخ به این افراد باید گفت :

پروتز هایی که برای جراحی پروتز سینه استفاده می شود  همگی مورد تایید FDA امریکا هستند و هیچ گونه شواهدی در رابطه با سرطان زایی و بیماری زایی این نوع پروتز ها وجود ندارد .

لازم به ذکر است که حتی اگر این پروتز ها اسیب ببینند مواد داخل آن ها به بیرون تراوش پیدا نمی کنند و قوام خود را حفظ می کنند و تراوش و یا ترکیدن در این پروتز ها هیچ معنی نداشته  و شما می توانید با خیالی آسوده از نتایج این جراحی لذت ببرید .

علت افزایش فروش پروتز سینه مارک منتور

پروتز سینه مارک منتور در کشور امریکا تولید شده اند  که این شرکت ها بر اساس نیاز مشتریان و براساس ترجیح های شخصی، آناتومی بدن، بیماری و … اقدام به تولید انواع مختلفی گردیده اند و این تنوع یکی از دلایل محبوبیت و پرطرفدار بودن پروتز سینه مارک منتور در بین خانم ها می باشد.ما پروتز سینه مارک منتور  را به کسانی که قصد انجام عمل پروتز سینه برای موارد زیبایی و درمانی را دارند مارک خوبی پیشنهاد می کنیم.

شرایط خرید پروتز منتور

تمامی اشخاص حقیقی و حقوقی،پزشکان و مدیران کلینیک های زیبایی میتوانند نسبت به خرید اقدام فرمایند،توصیه ما همچنان به اشخاصی که متقاضی عمل جراحی سینه هستند و در صدد تهیه پروتز هستند این میباشد که به دلیل عدم اگاهی شخصی از نوع پروتز ها و سایز انتخابی انها این خرید را به عهده افراد متخصص (پزشک جراح،مدیر کلینیک ها ) بسپارید.

پزشکان و مدیران کلینیک های زیبایی

معمولا محدودیتی در عرضه وجود ندارد،از طریق راهای ارتباطی اقدام فرماید،پس از تماس شرایط فروش به اطلاعتان خواهیم رساند

افراد حقیقی و شخصی

هر فرد نسبت به سفارش یک دست پروتز میتواند اقدام فرماید، پس از ثبت نام و تکمیل مدارک خرید و سفارش انلاین شما تایید میشود

مدارک لازم چیست ؟ 

 • نام و نام خانوداگی
 • شهر
 • جنسیت
 • سن
 • نام پزشک معالج
 • شماره تماس پزشک معالج
 • کپی کارت ملی

ابتدا با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید،پس از مطمئن شدن از موجودی محصول مورد نظر خود،مدارک بالا را به تلگرام ۰۹۹۰۱۴۰۰۰۴۸ ارسال فرمایید،تاییدیه سفارش از طریق سامانه پیامکی و ارتباط تلفنی به اطلاع شما خواهد رسید پس از آن شما مجاز به خرید انلاین از داروخانه می باشید

سفارش خرید پروتز

توجه داشته باشید خرید آنلاین پروتز بدون ارسال مدارک اعتبار نخواهد داشت، لذا در صورتی که ابتدا سفارش آنلاین خرید خود را ثبت کردید حداکثر یک روز کاری فرصت دارید تا مدارک خود را ارسال فرمایید، در غیر اینصورت وجه شما بصورت خودکار به حساب مبدا باز خواهد گشت و سفارش شما کنسل خواهد شد

پروتز های فروخته شده توسط مجموعه دکتر زیبایی به دلیل رعایت مسائل بهداشتی هرگز قابل مرجوع و عودت نمیباشند همچنین توصیه می شود بدون مشورت با پزشک جراح خود اقدام به خرید پروتز ننمایید، انتخاب برند و سایز پروتز را به جراح و خود بسپارید.

شرکت منتور در تهران
۵
 • بررسی کیفیت محصول و متریال منتور
 • بررسی عدم عوارض و ناسازگاری های منتور
 • بررسی بهداشت محصول منتور
 • بررسی روشهای مراقبتی بعد از عمل
 • بررسی تکنولوژی ساخت منتور

خرید انلاین

چنانچه بدنبال خرید پروتز های اورجینال منتور هستید به صفحه داروخانه انلاین مراجعه کرده و خرید خود را ثبت کنید، موجودی ذکر شده معمولا دقیق است اما بهتر است قبل از اقدام به خرید از طریق چت انلاین با ما ارتباط برقرار کنید،تا از صحت موجودی باقی مانده اطمینان حاصل فرماید،پس از ثبت سفارش و تایید مدارک ارسالی شما در تهران تا ۴ ساعت و در سایر شهر ها حداکثر تا  ۱ روز کاری سفارش به دستتان خواهد رسید در تمامی مراحل خرید چنانچه به مشکلی بر خوردید میتوانید با شماره ۰۹۹۰۱۴۰۰۰۴۸ تماس حاصل فرمایید و یا به Info@dr-beauty.ir ایمل بزنید و منتظر جواب ما باشید، ما مفتخر هستیم به عنوان بزرگترین برند ارائه دهنده خدمات زیبایی در ایران به شما خدمت رسانی کنیم.

منبع
دکتر زیبایی
دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان