تفاوت پروتز منتور و پلی تک

تفاوت پروتز منتور و پلی تک

پروتز منتور ساخت کشور امریکا میباشد و پروتز پلی تک ساخت کشور المان میباشد، هر دو این برند ها دارای استانداردهای جهانی برای فعالیت و تولید می باشند پروتز منتور و پلی تک هر دو دارای تاییده سازمان غذا و دارو امریکا می باشد.

منتور بهتر است یا پلی تک ؟

به اعتقاد دکتر زیبایی منتور بهتر است، اما پلی تک هم استاندارد های لازم را دارد و هیچگونه مشکلی ندارد در اینجا مقایسه بین بهتر و بهترین است. تولید پروتزهای سینه و مخصوصا بهترین مارک پروتز سینه، تکنولوژی بسیار بالایی را می طلبد که برخی از کشورها این تکنولوژی را در اختیار دارند و ایمپلنت های درمانی و زیبایی با کیفیتی را تولید می کنند.

نتیجه گیری

فردی که قصد انجام عمل پروتز سینه دارد باید از کیفیت پروتزی که قرار است در جراحی استفاده کند مطمئن شود و بهترین مارک پروتز سینه را انتخاب کند تا بتواند نتیجه دلخواه را بگیرد و هرگز نباید پروتزی را صرفا به خاطر ارزان بودن و بدون توجه به کیفیت آن انتخاب نماید ،چون در صورت انتخاب نکردن بهترین مارک پروتز سینه ،نتیجه جراحی رضایت بخش نخواهد بود . از بهترین مارک پروتز سینه می توان پروتز منتور و پلی تک را نام برد.

عارضه بعد از جراحی با کدامین کمتر است ؟

منتور کمترین عارضه پسا جراحی در پروتز سینه ثبت شده در جهان را دارد.

قیمت منتور ارزان تر است یا پلی تک ؟

پلی تک

افراد مناسب برای جراحی زیبایی سینه

  • افرادی دارای سینه های آویزان ، افتاده و شل
  • افراد دارای سینه های بسیار کوچک
  • افرادی فاقد بخشی از بافت سینه یا تمام بافت سینه
  • افرادی دارای سینه های نامتقارن
  • افرادی دارای سینه های بزرگ

آیا پروتز ها  عامل سرطان هستند یا نه؟

در این باره باید گفت که پروتز هایی که برای جراحی پروتز سینه مورد استفاده قرار می گیرند از نوع  بهترین مارک پروتز سینه  هستند که همه ی آنها  مورد تایید FDA امریکا هستند . هیچ نوع شواهدی در رابطه با سرطان زایی و بیماری زایی این نوع پروتز ها وجود ندارد .

زیرا در صورتی که شما این پروتز ها را با چاقو برش دهید محتویات آن متلاشی نشده و قوام خود را حفظ می کنند و ترکین یا تراوش  در این پروتز ها هیچ معنایی ندارد و شما می توانید با خیالی آسوده از نتایج این جراحی لذت ببرید.

تاثیر انتخاب بهترین مارک پروتز سینه

بیشتر افراد جراحی سینه را  به دلیل  ترمیم سینه ، کاهش سایز سینه ، افزایش سایز سینه  یا زیبایی سینه انجام می دهند به همین دلیل نوع جراحی سینه و دستمزد جراح و استفاده از بهترین مارک پروتز سینه  در نتیجه پروتزنقش مهم و تعیین کننده ای دارد .

انتخاب یک جراح سینه خوب و بهترین مارک پروتز سینه هر چند که دستمزد جراح بالا باشد  باعث می شود تا از عوارض جراحی سینه  در امان باشید و از زیبایی فرم سینه ها لذت ببرید.

پروتز سینه و شیردهی

خیلی از خانم ها و مادرانی که عمل پروتز سینه انجام داده اند و یا قصد انجام این عمل را دارند و می خواهند باردار شوند، نگران شیردهی به نوزاد پس ار دوران بارداری می باشند .

در حیل عمل نباید پروتز با مجراهای شیری اختلال پیدا کند و مچنین در حین برش برای جاگذاری پروتز هم نباید به مجراهای شیری آسیب وارد شود چرا که در این صورت فرد قادر به شیردهی نخواهدد بود. بنابر این باید دقت کنید که برای عمل، جراحی را انتخاب کنید که  به خوبی اگاه باشد که چه نوع برشی بزند که به مجراهای شیری آسیبی نرسد.

تفاوت پروتز منتور و پلی تک
۵
  • بررسی کیفیت محصول و متریال منتور
  • بررسی عدم عوارض و ناسازگاری های منتور
  • بررسی بهداشت محصول منتور
  • بررسی روشهای مراقبتی بعد از عمل
  • بررسی تکنولوژی ساخت منتور

خرید انلاین

چنانچه بدنبال خرید پروتز های اورجینال منتور هستید به صفحه داروخانه انلاین مراجعه کرده و خرید خود را ثبت کنید، موجودی ذکر شده معمولا دقیق است اما بهتر است قبل از اقدام به خرید از طریق چت انلاین با ما ارتباط برقرار کنید،تا از صحت موجودی باقی مانده اطمینان حاصل فرماید،پس از ثبت سفارش و تایید مدارک ارسالی شما در تهران تا ۴ ساعت و در سایر شهر ها حداکثر تا  ۱ روز کاری سفارش به دستتان خواهد رسید در تمامی مراحل خرید چنانچه به مشکلی بر خوردید میتوانید با شماره ۰۹۹۰۱۴۰۰۰۴۸ تماس حاصل فرمایید و یا به Info@dr-beauty.ir ایمل بزنید و منتظر جواب ما باشید، ما مفتخر هستیم به عنوان بزرگترین برند ارائه دهنده خدمات زیبایی در ایران به شما خدمت رسانی کنیم.

منبع
دکتر زیبایی
دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان