عمل بینی در تهران

عمل بینی در تهران

عمل بینی در تهران یکی از پر طرفدارترین عمل های جراحی زیبایی محسوب می گردد، علیرغم اینکه ایران پایتخت عمل زیبایی بینی می باشد و سالانه هزاران نفر تحت این جراحی قرار می گیرند، شهر تهران آمار بالایی در این جراحی دارد، عمل زیبایی بینی به منظور ایجاد ظاهر زیباتر انجام می گردد این عمل ممکن است با عارضه هایی همراه باشد در اینجا می توانید مشاوره رایگان عمل بینی در تهران داشته باشید.

اگر در تهران زندگی می کنید و کاندید عمل بینی می باشید، دکتر زیبایی در تمامی مراحل مشاوره قبل از عمل، آگاهی از عمل و عوارض احتمالی، مشاوره انتخاب جراح متناسب با سلیقه و بودجه و مشاوره پس از عمل در کنار شماست، بسته به اینکه بینی شما چه آناتومی دارد، گوشتی است یا استخوانی و کدام جراح در آناتومی بینی شما متبحر تر است و اینکه اصولاً چه هزینه و دستمزدی قابل قبول و منطقی برای پرداخت به جراح می باشد

عمل بینی زیبایی یا به لاتین Rhinoplasty در تهران ممکن است مقدار کمی نسبت به سایر شهرهای ایران گرانتر باشد، به این دلیل که جراحان تهران عمدتاً متبحرتر هستند و تجهیزات بیمارستانی و اتاق جراحی پیشرفته تر، بنابراین این افزایش قیمت توجیح خوبی دارد اما مشاهده شده در خیلی از کلینیک ها با برند سازی لاکچری پزشک جراح دستمزد های بسیار بالایی طلب می کند، عقیده این پزشکان پذیرش بهجو ( بهجو به معنی فردی است که جویای زیباتر شدن است، شاید کلمه بیمار برای افراد کاندید جراحی زیبایی واژه مناسبی نباشد ) کمتر با دستمزد بیشتر است.

آیا جراحانی که دستمزد های نجومی طلب می کنند بهترین هستند ؟ به گزارش دکتر زیبایی طی یک ارزیابی از که دکتر زیبایی بر روی ۴۷ جراح و مجموع ۱۳۴ بهجو در مدت زمان ۳۰۷ روز مطاله و تحقیقات انجام داده است به شرح زیر است :

۱۳۴ بهجو مورد مطالعه قرار گرفتند، ۸۶ نفر از آنها خانوم و ۴۸ نفر از انها را اقایان تشکیل می داد، میانگین سنی این افراد ۲۹ سال بود و حدود ۱۶ درصد از این افراد در سالیان گذشته این عمل زیبایی را انجام داده و مجدد در حال انجام عمل ترمیمی بودند از این تعداد ۷۱ درصد مجرد و ۲۹ نفرد متاهل بودند و ۶۶ درصد این افراد تحصیلات دیپلم و زیر دپلیم داشتند، همگی بهجویان در سال ۹۸ جراحی خود را انجام داده و ۸۱ درصد این افراد دستمزد میانگین زیر ۷ میلیون تومان پرداخت کرده بودند لازم به ذکر است دستمزد ۷ میلیون تومان به پایین در دسته دستمزد معمولی طبقه بندی کردیم حدود ۹ درصد دستمزد تا ۱۰ میلیون پرداخت کرده بودند که این در طبقه دستمزد بالا قرار می گیرد و حدود ۱۰ درصد دستمزد بالای ۱۰ میلیون پرداخت کرده بودند که این در طبقه دستمزد های بسیار بالا قرار داده ایم.

از کل ۱۹ درصد افرادی که در دسته دستمزد بالا و دستمزد بسیار قرار داشتند فقط ۴۱ درصد آنها از نتیجه عمل خود رضایت داشته اند این آمار بسیار پایین انتظار نمی رفت در حالی که از ۸۱ درصد افرادی که در دستمزد معمولی قرار گرفته بودند حدود ۷۳ درصد رضایت داشتند در نتیجه گیری کلی از این افراد ۸۶ درصد افراد راضی بودند و ۱۴ درصد افراد از نتیجه جراحی خود رضایت نداشتند

البته شاید ۱۹ درصد افرادی که دستمزد بالا پرداخت کرده بودند نسبت به مبلغ پرداخت شده شاید رضایت کافی نداشته اند و نتیجه جراحی نتوانسته انتظار آنها را براورده کند در حالی که اگر در طبقه معمولی زیر ۷ میلیون تومان بودند رضایت بیشتری داشتند.

نتیجه گیری پایانی : به هیچ وجه دریافت دستمزد بالا ارتباطی با کیفیت بالا جراحی ندارد

مشاوره رایگان عمل بینی در تهران

اگر در تهران زندگی می کنید و کاندید عمل زیبایی بینی می باشید قطعاً چالش های سختی پیش روی شماست، ممکن است ندانید از کجا باید شروع کنید!!! ممکن است اطلاعات کافی و شناختی از این جراحی و عوارض احتمالی این عمل زیبایی نداشته باشید، از همه مهم تر انتخاب جراح متناسب سنگین ترین بخش این چالش بزرگ است اما نگران نباشید دکتر زیبایی در کلیه مراحل اماده ارائه مشاوره رایگان عمل بینی در تهران به شما هموطنان می باشد، کافی است از طریق یکی از راهای ارتباطی با ما تماس بگیرید، بهترین این راه هایی که توصیه می کنیم استفاده از سامانه چت آنلاین با ما می باشد.

مشاوره رایگان عمل بینی تهران

هزینه عمل زیبایی بینی در تهران

جراحی بینی یا به اصطلاح پزشکی رینوپلاستی، دارای هزینه هایی قبل و بعد از عمل شامل موارد زیر است :

  • مشاوره وویزیت جراح
  • سی تی اسکن
  • آزمایشات خون
  • عکس آتلیه
  • حق العمل جراح و متخصص بیهوشی
  • هزینه اتاق عمل داروهای بیهوشی
  • و بخش بستری و مصرفی بخش
  • هزینه ویزیت بعد از عمل و چسب و  هزینه تزریق در صورت نیاز به تزریق کورتن

بیشترین هزینه در موارد بالا مربوط به دستمزد جراح است از آنجا که مهارت و تجربه پزشک جراح در تعیین هزینه جراحی بینی بسیار تعیین کننده است ، لذا جهت اطلاع از هزینه ی دقیق جراحی بینی باید به کلینیک  مراجعه و اطلاعات لازم را بدست آورد  .

در مرکز جراحی دکتر زیبایی هزینه ویزیت و مشاوره  با جراح رایگان است . و با تمهیدات در نظر گرفته شده میزان هزینه اتاق عمل و بخش بستری نیز با مناسب و مقرون به صرفه در نظر گرفته شده است.

بارها از عزیزانی که به مرکز ما مراجعه میکنند اصطلاح عمل بینی ارزان را شنیده ایم و یا جملاتی نظیر  دوستم باسه و نیم میلیون بینی خود را عمل کرده است.

ارزانی می تواند علل مختلفی داشته باشد.  از جمله  عمل جراحی بینی با هزینه حتی  دو یا سه میلیون تومان در بیمارستانهای آموزشی  توسط رزیدنت ها انجام می شود.رزیدنت هایی که به تازگی شروع به جراحی بینی کرده اند به منظور کسب تجربه، عمل بینی را با هزینه های بسیار کم در بیمارستان ها انجام می دهند. اما نکته قابل توجه اینکه قطعا چنین افرادی تجربه مواجهه با چالش های حین عمل را ندارند و بینی های مشابه بینی فرد را جراحی نکرده اند لذا انجام عمل توسط چنین افراد می تواند ریسک بالایی  دارد .

یکی دیگر از علل ارزانی هزینه جراحی زیبایی بینی  در مراکزی  و توسط پزشکانی است که مجوز های لازم برای انجام عمل را ندارند

از دیگر عوامل عمل بینی ارزان، انجام عمل های متعدد جراح در یک روز است. برخی از جراحان زیبایی عمل های بینی  در یک روز بالای ۱۰ عمل  انجام می دهند که این منجر به کاهش نرخ این جراحان می باشد که قطعا دقت و تمرکز در جراحی با این کار کاهش می یابد.

از آنجایی که عمل بینی بسیار عمل حساسی است و در صورت عدم موفقیت عوارض جبران ناپذیری در پی دارد ما عمل های ارزان قیمت تحت نظر افراد بی تجربه را توصیه نمیکنیم .

برای پیش‌بینی بهینه هزینه جراحی بینی حتما  با یک جراح متخصص که اجرازه جراحی بینی در شهر شما را داشته یاشد  در این حوزه مشورت کرد. همچنین توجه داشته باشید که هزینه رینوپلاستی درصورتی ‌که ترکیبی از عمل‌های درمانی مانند پولیپ یا انحراف  در یک زمان بر روی بینی شما انجام شود .

منبع
دکتر زیبایی
دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان