سایزهای پروتز منتور

سایزهای پروتز منتور

چنانچه کاندید عمل زیبایی پروتز سینه هستید و در صدد تهیه پروتز می باشید پیشنهاد ما این است که تهیه پروتز را به پزشکتان بسپارید،عدم شناخت شما در تایپ های متفاوت و سایز های گوناگون باعث انتخاب اشتباه شما خواهید شد.

اطلاعات سایزی و دیامتر و پروجکشن منتور در تایپ گرد چوزیو ۱

اطلاعات پروتز

بررسی انواع پروتز منتور

پروتز سینه منتور شامل سه محصول ®MemoryShape® ،MemoryGel و آب‌نمکی است. خانم‌ها برای کار گذاشتن پروتزهای ®MemoryShape و ®MemoryGel باید حداقل ۲۲ سال و برای کار گذاشتن پروتزهای آب‌نمکی و یا بازسازی سینه باید حداقل ۱۸ سال داشته باشند. خانم‌هایی که در هر جای بدن خود عفونت دارند و یا سرطان دارند و درمان‌های لازم را برای این بیماری‌ها انجام نداده‌اند و خانم‌هایی که باردار هستند و بچه شیر می‌دهند، نباید عمل پروتز سینه را انجام دهند.

پروتز سینه منتور ®MemoryShape

این پروتزها از ژلی مستحکم و با چسبندگی بالا تولید شده و ظاهری طبیعی، جوان و مستحکم به سینه‌ها می‌دهند. پروتزهای منتور MENTOR® MemoryShape® پروتز سینه قطره اشکی هستند، یعنی قسمت بالایی آن‌ها باریک‌تر بوده و هر چه به سمت پایین می‌آییم برجستگی آن‌ها بیشتر می‌شود.

همانطور که از نامش هم پیداست این پروتزها شکلی شبیه قطره اشک دارند و ظاهر طبیعی سینه را تداعی می‌کنند. داده‌های بالینی نشان می‌دهند که پروتز سینه منتور MemoryShape® پس از کارگذاری و در بازه زمانی ۱۰ ساله، کمترین میزان وقوع عوارض کلیدی را داشته است. پروتزهای سینه منتور دارای ضمانت کامل هستند.

پروتز سینه منتور ®MemoryGel

این پروتزها کاملاً شبیه به بافت طبیعی سینه بوده و با آن هماهنگی دارند، همچنین کاملاً معتبر و ایمن هستند. در حال حاضر بیش از ۳۰ سال است که میلیون‌ها خانم در سر تا سر جهان پروتز سینه منتور MENTOR® MemoryGel® را انتخاب می‌کنند و از این انتخاب خود هم کاملاً راضی هستند. این پروتز هم با سطح هموار و هم با سطح بافت‌دار تولید می‌شود محدوده سایزها و نمایه‌های (مقطع عرضی) پروتز سینه منتور گسترده است و انواع مختلف آن متناسب با هر اندامی وجود دارد.

این پروتزهای سینه تنها پروتزهای سیلیکونی هستند که در آمریکا تولید شده و دارای ضمانت کامل می‌باشند.

پروتز سینه منتور MemoryGel® Xtra نیز نوع دیگری از این پروتز می‌باشد که سایز آن بالای متوسط بوده و نمایه‌ای برجسته دارد. در پروتز سینه منتور از آخرین نسل سیلیکون‌هایی استفاده می‌شود که مختص این تولیدات فرمول‌بندی شده‌اند. ژل درون پروتزها مایع یا نیمه مایع نیست بلکه ژلی با میزان چسبندگی بالاست و ظاهر آن بسیار شبیه به بافت طبیعی سینه می‌باشد.

پروتز سینه آب‌نمکی منتور

این پروتز سینه با محلول آب نمک استریل (که شبیه به مایعی می‌باشد که بیشتر بدن انسان را تشکیل می‌دهد) پُر می‌شود. پروتزهای آب نمکی ابتدا در سینه‌ها کار گذاشته شده و سپس به میزانی که از قبل معین شده، پُر می‌شوند. زمانی که لوله پُر کننده پروتز از آن جدا شود، پروتز به طور خودکار بسته می‌شود.

پروتزهای آب نمکی منتور با دو سطح هموار و بافت‌دار و با محدوده وسیعی از سایزها، اَشکال و برجستگی‌ها تولید می‌شوند. همه این محصولات دارای دریچه‌ای هستند که به صورت خودکار بسته می‌شود. این دسته از پروتزهای سینه منتور تنها پروتزهای آب‌نمکی ساخت آمریکا هستند. عمده عوارض احتمالی این پروتز شامل نیاز به جراحی مجدد، تعویض پروتزها، انقباض کپسولی، درد سینه و خالی شدن پروتز است.

پروتز سینه آب نمکی گرد منتور

این دسته از پروتزهای سینه منتور با سه نمایه (مقطع عرضی) مختلف تولید می‌شوند: متوسط، متوسط پلاس، بلند. منتور اولین شرکتی است که پروتزهای آب نمکی با نمایه بلند را تولید کرده است.

پروتز سینه آب نمکی طرح دار منتور

شکل این پروتزها شبیه به بافت طبیعی سینه، یعنی مانند قطره اشک است به همین دلیل هم در زیر مجموعه پروتزهای قطره اشکی قرار می‌گیرد. این دسته از پروتزها برای خانم‌هایی مناسب است که می‌خواهند سینه‌هایشان شیبی طبیعی و ملایم داشته و قسمت پایین آن‌ها برجسته‌تر باشد. پروتزهای آب‌نمکی منتور ®CONTOUR PROFILE با نمایه متوسط و بلند تولید می‌شوند.

پروتز سینه آب نمکی ®SPECTRUM

این پروتزهای سینه تنها پروتزهایی هستند که می‌توان سایز آن‌ها را تا ۶ ماه پس از عمل نیز تغییر داد. پروتزهای آب‌نمکی ®SPECTRUM با دو استایل گرد و طرح‌دار تولید می‌شوند.

سایزهای پروتز منتور
۵
  • بررسی کیفیت محصول و متریال منتور
  • بررسی عدم عوارض و ناسازگاری های منتور
  • بررسی بهداشت محصول منتور
  • بررسی روشهای مراقبتی بعد از عمل
  • بررسی تکنولوژی ساخت منتور

خرید آنلاین

چنانچه بدنبال خرید پروتز های اورجینال منتور هستید به صفحه داروخانه انلاین مراجعه کرده و خرید خود را ثبت کنید، موجودی ذکر شده معمولا دقیق است اما بهتر است قبل از اقدام به خرید از طریق چت انلاین با ما ارتباط برقرار کنید،تا از صحت موجودی باقی مانده اطمینان حاصل فرماید،پس از ثبت سفارش و تایید مدارک ارسالی شما در تهران تا ۴ ساعت و در سایر شهر ها حداکثر تا  ۱ روز کاری سفارش به دستتان خواهد رسید در تمامی مراحل خرید چنانچه به مشکلی بر خوردید میتوانید با شماره ۰۹۹۰۱۴۰۰۰۴۸ تماس حاصل فرمایید و یا به Info@dr-beauty.ir ایمل بزنید و منتظر جواب ما باشید، ما مفتخر هستیم به عنوان بزرگترین برند ارائه دهنده خدمات زیبایی در ایران به شما خدمت رسانی کنیم.

منبع
دکتر زیبایی
دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان