عمل بینی شیراز

عمل بینی شیراز

عمل زیبایی بینی یکی از متداول ترین جراحی ها در دنیاست، این عمل به منظور اصلاح فرم بینی صورت می گیرد شیراز یکی از کلانشهر های ایران به حساب می آید که سالانه کاندید عمل بینی می باشند، عمل بینی شیراز همانند سایر شهر های ایران دارای کیفیت برابری می باشد اگر در شیراز هستید و به دنبال یافتن بهترین جراح بینی شیراز هستید، ما لیست جراحان بینی شیراز را در اختیار شما قرار داده ایم تا در تصمیم گیری پزشک جراح خود در شیراز  همراهتان باشیم.

عمل بینی شیراز

عمل بینی شیراز 

عمل بینی در شیراز همانطور که در بالا به آن اشاره کردیم، با کیفیت یکسان نسبت به عمل بینی تهران می باشد، وجود اساتید متبحر گوش، حلق و بینی در شیراز در کنار جراحان پلاستیک و زیبایی این شهر را به یکی از پایگاه های مهم عمل بینی در کشور ایران تبدیل کرده است، شیراز پنجمین کلانشهر ایران و مجهز به روز ترین تجهیزات و فناوری پزشکی می باشد. این شهر باستانی و با تمدن علاوه بر اینکه سالانه پذیرای توریست های زیادی از نقاط مختلف دنیا می باشد، در حوزه عمل های زیبایی مخصوصاً عمل بینی سالانه پذیرای توریست های مدیکال (توریست هایی که قصد انجام کارهای درمانی دارند ) می باشد. آمار و نتایج نشان می دهد که شیراز رکورد دار عمل کاشت مو می باشد، این افراد هموطنان و خارجی ها را در بر می گیرد.

بهترین جراحان بینی شیراز

دکتر علی ملک زاده

دکتر علی ملک زاده

  • جراح و متخصص گوش، حلق ، بینی و جراح سر و گردن
  • دارای مدرک بورد تخصصی جراحی سر و گردن

بیوگرافی

دکتر علی ملک زاده فارق التحصیل از کانادا و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پزشک متبحر با رزومه طلایی در انجام عمل زیبایی بینی می باشد، دکتر علی ملک زاده در سال ۱۳۵۶ در کرمان متولد شدند و تحصیلات مقدماتی را در کرمان گذرانده و مدرک پزشکی عمومی خود را طی سال های ۱۳۷۵ الی ۱۳۸۲ در دانشگاه علوم پزشکی کرمان اخذ کرده و پس از آن به کشور کانادا مهاجرت نموده و مدارک پزشکی عمومی و تخصصی خود را در کانادا به تایید رسانده

میزان توانایی پزشک

تخصص علمی پزشک
تخصص تجربی پزشک
رفتار و اخلاق پزشک

دکتر حسین ابدالی

  • جراح و متخصص پلاستیک
  • دارای مدرک بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک

بیوگرافی

دکتر حسین ابدالی فارق التحصیل از اصفهان و دانشگاه علوم پزشکی تهران پزشک متبحر با رزومه طلایی در انجام عمل زیبایی بینی می باشد، دکتر حسین ابدالی در سال ۱۳۴۲ در اصفهان متولد شدند و تحصیلات مقدماتی را در همین شهر گذرانده و مدرک پزشکی عمومی خود را طی سال های ۱۳۶۸ در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان اخذ کرده و پس از آن بمدت ۴ سال دوران رزیدنتی را گذرانده و در شهریور ۱۳۷۲ با دریافت بورد تخصصی جراحی فارغ التحصیل شده اند.

میزان توانایی پزشک

تخصص علمی پزشک
تخصص تجربی پزشک
رفتار و اخلاق پزشک

هزینه عمل بینی در شیراز 

اگر معیار ما ارزیابی قیمت جهانی عمل بینی باشد، نه تنها شیراز بلکه کل شهرهای ایران ارزانترین شهرهای دنیا برای انجام عمل بینی می باشند، این آمار ما نیست !!! این آمار سازمان غذا و دارو آمریکا می باشد که به ایران لقب پایتخت عمل بینی دنیا را داده است. در مقایسه با عمل بینی تهران، انجام عمل بینی در شیراز به مقدار ناچیزی ارزانتر است، اما با محاسبه هزینه حمل و نقل و اسکان به شیراز، انجام این جراحی در شیراز اگر ساکن شهر های دیگری هستید عاقلانه نیست ! اما اگر ساکن شیراز هستید بهترین گزینه برای شما می باشد و لازم نیست این عمل را در تهران یا شهرهای دیگری انجام دهید، با خیال راحت به اساتید شیرازی اعتماد کنید. هزینه عمل بینی در شیراز به عوامل متفاوتی همچون دستمزد جراح، تخصص و تجربه جراح، هزینه بیمارستان و تیم بیهوشی بستگی دارد، این هزینه می تواند بین ۵ تا ۷ میلیون تومان تا سال ۱۳۹۸ یا بیشتر باشد.

تعیین وقت مشاوره

بهترین جراح بینی شیراز

باید در نظر داشته باشید که بهترین جراح بینی شیراز به فردی گفته می شود که علاوه بر تخصص و تجربه عالی، دارای مهارت و هندلینگ بالایی هم باشد، این کارایی در اتاق عمل مشخص می شود، بهترین جراح بینی شیراز باید به راحتی بتواند با ابزار های عمل بینی هماهنگی داشته باشد، از آنجایی که عمل بینی بسیار حساس می باشد یک محاسبه اشتباه می تواند عارضه های بسیار جدی برای بیمار داشته باشد.

بهترین جراح بینی شیراز باید علاوه بر داشتن مهارت های عالی بتواند نیاز بیمار را به بهترین شکل ممکن برطرف سازد، سلیقه کاندید های بینی متفاوت است ممکن است عمل بینی طبیعی یا عمل بینی عروسکی باشد، جراح در هر کدام از فرم های بینی باید مهارت و تجربه داشته باشد بیشترین ترسی که در عمل‌های زیبایی وجود دارد، نتیجه آن است و همیشه این سوال مطرح می‌شود که اگر بینی‌ام خوب نشد و اگر بدتر شد چه کار کنم؟ در عمل رینوپلاستی یا عمل بینی در صورتی که نتیجه کار شما را راضی نکرده باشد باید دوباره همه خطرها را به جان بخرید و دست به عمل دوم بزنید که معمولا هم نتیجه غیرقابل برگشت خواهد بود.

هدف از انجام عمل بینی

اهداف عمل های بینی متعدد هستند که در اینجا به ۲ دسته کلی تقسیم شده اند :

  • اولین دسته :گاهی اوقات در عملکرد های بینی اختلالاتی به وجود می آید که بدین منظور از جراحی های بینی استفاده می شود و عمدتا تغیر تیغه میانی بینی را در بر دارد. دیگر مشکلاتی همانند ایجاد تورم در بافت های داخلی بینی امکان دارد جراحی های پیچده تر بینی را به دنبال داشته باشد. که اکثرا از اندوسکوپیک استفاده می شود.
  • دومین دسته : این دسته جراحی های هستند که به منظور تحول در شکل بینی و زیبایی چهره است که از آن به اسم جراحی پلاستیک یا رینوپلاستی یاد می شود.

اگر مشکل تنفسی داشته باشیم می توان عمل بینی را انجام دهیم ؟ جراحی بینی در صورت وجود مشکلات تنفسی هنگامی می تواند اماکن پذیر باشد که قبل از جراحی ، در هنگام جراحی و بعد از عمل همه ی مقدمات و شروط لازم جهت حفظ سلامتی بینی از لحاظ تنفسی مورد بررسی قرار بگیرد. در نظر داشته باشینم که در وجود این حالت جراح با مشکلات زیادی در هنگام عمل دست و پنجه نرم می کند تا اینکه بتواند با تسلط کامل خود بر مشکلات بینی و داخل آن چیره شد.

راجب عمل بینی با لیزر بیشتر بدانید

عمل بینی با لیزر یک تکنیک جراحی زیبایی به منظور اصلاح فرم و شکل بینی و برطرف کردن عیوب آن می باشد، عمل بینی با لیزر توسط کربن دی اکسید یا لیزر IVS انجام می شود و بیشتر به اصلاح پوست بینی می پردازد و نمی توان دیگر تغییراتی که در عمل رینوپلاستی مانند تراش استخوان و غضروف ها انجام می شد را در این عمل زیبایی لحاظ کرد.

باید در نظر داشت تغییر فرم کلی یک بینی شامل غضروف، استخوان و پوست میشود، که عمل بینی با لیزر قادر به انجام این فرآیند نمی باشد هیچگاه نمی توان نتایج عمل بینی به روش باز را با عمل بینی با لیزر مقایسه کرد، چرا که در عمل بینی باز دسترسی به تمامی نواحی بینی وجود دارد. عمل بینی با لیزر تکنیک جدید برای اصلاح فرم بینی است، این تکنیک بدون بیهوشی انجام می شود و عوارض بیهوشی را در خود ندارد، این تکنیک برای همه افراد بلامانع است، لیزر بینی شیوه نوین جراحی است البته امروزه روش های بسیاری برای کوچک کردن و فرم دهی بینی بدون جراحی مورد استقبال قرار گرفته که میتوان از لیفت بینی با نخ و روش های طبیعی کوچک کردن بینی نام برد.

لیست جراحان بینی شیراز

دسترسی به لیست جراحان بینی شیراز حائز اهمیت است. نکته بسیار مهم در زمینه جراحی‌های زیبایی از جمله عمل بینی این است که در جراحی زیبایی نباید آثار جراحی به چشم بیاید، یعنی کسی به ‌راحتی نتواند تشخیص بدهد که بیمارجراحی زیبایی بینی انجام داده است. در نتیجه اگر یک بینی عمل شود و معلوم باشد که عمل شده دیگر اسم آن عمل را نباید جراحی زیبایی گذاشت. چراکه در این حالت توجه به‌جای این‌که به چشم معطوف شود، همانند آن که در یک چهره زیبا وجود دارد، به بینی جلب می‌شود.

 

دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان