کاشت مو تهران

کاشت مو تهران

کاشت مو در تهران یکی از بهترین مقصد ها نه تنها در ایران بلکه در جهان است، امروزه تهران یکی از پیشرفته ترین شهر های کاشت مو در دنیا می باشد علاوه بر وجود صدها کلینیک مجهز به آخرین تکنولوژی های روز بهره گیری از متبحرترین متخصصان پوست و مو در تهران دلیل تمایز این شهر است برای افرادی که قصد کاشت مو ارزان دارند.

کاشت مو در تهران علاوه بر کیفیت بالا همراه با قیمیت ارزان می باشد، همیشه در کنار کیفیت قیمت مقرون به صرفه از مهمترین دغدغه های کاندیدان کاشت مو می باشد، کاشت مو ارزان همیشه با رضایت افراد همراه نیست بنابراین یافتن بهترین کلینیک کاشت مو تهران باید با دقت انجام گردد.

نقاط مثبت کاشت مو در تهران 

ایرانیان به دلیل موارد ژنتیکی و اقلیمی معمولا موهای کم پشتی دارند و تاسی ژنتیکی در مردان ایرانی بسیار شایع است از این رو متخصصان پوست و مو تجربه بسیار بالایی در مواجعه با درمان و کاشت مو در تهران دارند.

  • قیمت بسیار پایین نسبت به سایر شهر ها در دنیا
  • پزشکان متبحر و با تجربه
  • بهره گیری از تمامی روش ها
  • بهره گیری از تمامی روش ها
  • کاشت مو بدون درد، خونریزی و جراحی
  • بهره گیری از جدیدترین تجهیزات روز دنیا
  • بهره گیری از جدید ترین متد کاشت روز دنیا

بهترین کلینیک کاشت مو تهران

قیمت کاشت مو در تهران

قیمت کاشت مو در تهران به عوامل متفاوتی نظیر کلینیک و تجهیزات و دستمزد و تخصص پزشک مربوط می شود، اما مهم ترین عامل تراکم کاشت در هر بیمار است، بنابراین در هر فرد هزینه کاشت مو متفاوت است ممکن است یک فرد با کاشت ۵۰۰۰ گرافت مو به حجم ایده ال خود برسد اما در فرد دیگری لازم باشد ۱۵۰۰۰ گرافت کاشت شود بنابراین هر چقدر تعداد گرافت های لازم بیشتر باشد طبیعتا هزینه بالاترمی رود.

یکی دیگر از عوامل تایین کننده قیمت کاشت مو در تهران روش کاشت می باشد به عنوان مثال کاشت مو به روش BHT یکی از پر هزینه ترین روش های کاشت مو در تهران می باشد این روش مناسب برای افرادی است که هیچگونه بانکی در سر برای برداشت گرافت ندارند و باید از موهای سینه و پشت کمر و ران برای برداشت گرافت ها استفاده کرد و سپس این گرافت ها را به ناحیه پیوند اهدا کرد.

سختی انجام پیوند در این روش به سبب گذاشتن وقت بیشتر عامل اصلی دریافت هزینه بیشتر است البته مردانی که هیچ گونه بانک مویی ندارند راهی جز این روش در پیش ندارند.

کاشت مو عمل زیبایی است و متاسفانه بیمه ها مخارج آن را پوشش نمی دهند. هزینه عمل بسته به سابقه کاری و تجربه پزشک متخصص، متفاوت است. هزینه ای که از بیمار دریافت می شود شامل دستمزد پزشک، هزینه اتاق عمل و هزینه داروها و لوازم مصرفی است. هزینه کاشت مو بسته به روش عمل، تعداد جلسات و تعداد گرافت ها متغیر است. شما می‌توانید با تماس با کارشناسان ما اطمینان داشته باشید کسی که برای کاشت مو زیر نظر پزشک متخصص پوست و مو قرار می گیرد حداکثر کیفیت با هزینه معقول و منطقی در انتظار اوست. هزینه عمل کاشت موی طبیعی در قبال آنچه فرد بدست می آورد (زیبایی، جوانی، اعتماد به نفس و پیشرفت در کار و زندگی) واقعا اندک است.

کاشت مو ارزان

کاشت مو ارزان همانطور که در بالا گفته شد همیشه با رضایت بیماران کامل همراه نیست، معمولا تا ۶ ماه پس از کاشت مو باید نتیجه ایده ال واضح و قابل مشاهده باشد.

یادآور ضرب المثل قدیمی هیچ ارزانی بی حکمت نیست

اما یادتان هم باشد که هیچ گرانی نشانه از کیفیت نیست ممکن است سودجویی و نام آوری کاذب بعضی از پزشکان و کلینیک ها سبب دریافت هزینه های هنگفت شود در صورتی که می توان این کیفیت کار را با هزینه های پایین تر هم به دست آورد.

بهترین مرکز کاشت مو تهران

بهترین مرکز کاشت مو تهران یعنی مرکزی که دارای رزومه قدرتمند در انجام موفق کاشت مو به همراه بهره گیری از جراحان متبحر پوست و مو باشد همیشه به نظافت و بهداشت مرکز کاشت مو دقت فراوانی کنید چرا که احتمال انتقال بیماری هایی همچون ایدز و هپاتیت و قارچ از مراکز و تجهیزات الوده بسیار بالاست.

دکتر زیبایی اماده ارائه خدمات کاشت مو مطابق با استاندارهای سازمان بهداشت های جهانی است، همچنین سعی ما ایجاد ثبات قیمتی و دریافت حداقل قیمت به همراه ارائه خدمات با کیفیت می باشد در هر شهری که هستید با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنید و مشاوره رایگان دریافت کنید، دکتر زیبایی در بعضی از جشنواره ها قیمت های تخفیفی زیادی برای کاشت مو به شما پشنهاد می دهد.

کافی است با مشاوران زیبایی ما تماس بگیرید تا به‌ صورت رایگان اطلاعات لازم را در اختیار شما قراردهند واین فرصت را فراهم آورند تا با حضور شما در مراکز دکتر زیبایی در سرتاسر ایران و انجام عمل زیبایی بار دیگر بتوانید زیبایی موهای از دست رفته‌تان را بازیابید. شما می‌توانید به‌صورت آنلاین یا تلفنی نوبت بگیرید و حتی با مشاوران ما گفتگو کنید و اولین گام را برای عمل پیوند مو خود بردارید.

تعیین وقت مشاوره

بهترین کلینیک کاشت مو تهران

در دنیای امروزی و با توجه به پیشرفت تکنولوژی علم پزشکی تنها یک راه ترمیم و درمان برای موهای دست رفته وجود دارد آن هم کاشت مو است. این پیوند با کمک پیوند موی  طبیعی و در بخش های مختلفی همانند  ابرو ، سر، ریش و حتی سیبیل انجام می گیرد.

کاشت مو در تهران و نکاتی که باید پیش از کاشت مو در تهران بدانیم را در ادامه این مطلب دنبال کنید. موی انسان نمادی از زیبایی وسلامت بدن است و همواره مورد توجه اوست اولین پیدایش مو در انسان در حدود هفته نهم زندگی جنینی در منطقه ابروها، چانه ولب بالا صورت میگیرد و در حدود هفته بیست ودوم تمام پیازهای مو بوجود می آیند در طول زندگی پیاز موی جدیدی ایجاد نمیشود.

بنابراین تمام تبلیغات شامپوها و مواد شیمیایی کذب محض است. درنژاد ایرانی در پوست سر یک فرد معمولی حدود ۱۲۰ تار مو در یک سانتیمتر مربع وکلا حدود ۱۰۰۰۰۰ تار مو وجود دارد. مو ازساختمانی بنام فولیکول بوجود امده و از پروتئینی بنام کراتین ساخته شده که علت استحکام مو وجود همین پروتئین است مودارای دو قسمت بیرون از پوست (ساقه) و درون پوست (ریشه) میباشدکه هر دو ساختمانی یکسان دارند.

کاشت مو ارزان

ریزش مو گریبانگیر اکثر مردم دنیا خصوصا آقایان است اغلب افراد در طول زندگی به نوعی گرفتار آن میشوند بطور کلی در طول زندگی ۱۰% موها در فاز استراحت هستند موها بعد از ۳-۴ ماه میریزند وبه جای آنها موهای جدید رشد میکنند زمانی فرد دچار ریزش مو خواهد بود که روزانه بطور طبیعی بیش از ۵۰-۱۰۰ تار مو از دست بدهد.

عوامل زیادی در تعیین بهترین مرکز کاشت مو موثر می باشد که از جمله آن ها می توان به: داشتن مجوز از وزارت بهداشت و درمان، استفاده از یک تیم مجرب در زمینه کاشت مو، استفاده از تکنیک های روز برای کاشت و رویش مو، وجود نمونه مراجعین قبلی موفق که نشان از عملکرد کلینیک دارد،داشتن یک مجموعه پزشکی متبحر در کاشت مو، رعایت بهداشت و استفاده از دستگاه های استریل شده، انجام مشاوره های صادقانه به شخص کاندید و ملزم کردن فرد کاندید به انجام آزمایش های مختلف اشاره کرد. وجود هر کدام از آیتم های بالا نشان از این دارد که می توانید به کلینیک مربوطه تمام و کمال اعتماد کنید.

کاشت مو برای زنان در تهران

کاشت مو برای بانوان نیز همچون برای مردان است. شاید در بانوان موارد طاسی مشابه مردان وجود نداشته باشد اما در زنان نیز می‌توان موهای از دست رفته را با کاشت مو دوباره بازگرداند. اغلب خانم‌‌ها عاشق موهای‌شان هستند و دوست ندارند تاری از موهای خود را از دست دهند، به‌همین دلیل بعد از اینکه دچار ریزش مو شدند، خواستار کاشت مو می‌شوند اما متاسفانه باید بدانید همه خانم‌هایی که دچار طاسی شده‌اند، نمی‌توانند مو بکارند.

اغلب ریزش مو در خانم‌ها با آقایان متفاوت است، ریزش مو در خانم‌ها به‌صورت منتشر است و موهای همه قسمت‌های سرشان به‌صورت منتشر شروع به ریزش می‌کند. موهایی هم که برای کاشت برداشته می‌شود از همین موهای در حال ریخته شدن هستند که اگر آنها را در جای دیگر قرار دهیم باز هم روند ریزش خود را طی می‌کنند و با کاشتن آنها دوباره سر خانه اول هستیم و موها دیر یا زود می‌ریزند، به‌همین دلیل تنها خانم‌هایی که موهای خود را به دلایلی مثل زخم، سوختگی و تصادف از دست داده‌اند، می‌توانند با بررسی شرایط دیگر دوباره مو بکارند.

منبع
دکتر زیبایی
دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان