لیپوساکشن بازو

لیپوساکشن بازو

جراحی لیپوماتیک بازو یا لیپوساکشن بازو در واقع روشی موثر برای کاهش سایز بدن و لاغری موضعی است که می تواند در بیمارانی که دچار چاقی موضعی هستند مورد استفاده قرار بگیرد. البته باید توقع بیش از اندازه از این جراحی زیبایی نداشته باشید و نباید انتظار کاهش سایز بیش از اندازه از عمل داشته باشید جراحی لیپوماتیک هم زمان با تخلیه چربی ها باعث مقداری لیفت بازو نیز می شود.

 لیپوساکشن بازو یا لیفت بازو

جراحی لیفت بازو یا براکیوپلاستی که از آن با کشیدن پوست بازو هم تعبیر می شود، یک عمل جراحی زیبایی بازو است که در آن بخش تحتانی بازو از ناحیه زیربغل تا آرنج را مجدداً شکل و فرم دهی می کند.  در گذشته لیفت بازو با نخ بصورت سنتی صورت می گرفت که موجب می شد اثرات چندانی نداشته باشد و عملا نتایج مناسبی را در بر نداشته و برای برطرف کردن مشکل آن فرد چندان مفید نبود. به همین دلیل هنوز هم افرادی هستند که انتظار دارند مشکل شان از طریق لیفت بازو بدون جراحی برطرف شود که در اغلب موارد این امر میسر نیست.

در ضمن امروزه بسیاری از لیپولیزر و لیپوساکشن بازو جهت فرم دهی و زیبا سازی آن استفاده می کنند و تقریبا می توان گفت که این روش از جدیدترین روش های درمانی این بخش از بدن است .

جراحی لیفت بازو یا براکیوپلاستی را می توان این گونه معنا کرد

 1. کاهش آویزان شدگی مازاد پوست بازو که از زیر بغل تا آرنج به سمت پایین ایجاد شده است.
 2. ایجاد تغییر در شکل بازو با صاف کردن پوست و چروک ها.
 3. ایجاد ظاهری جوان برای بازو.
 4. صاف نگه داشتن و کشیدن بافت های زمینه بازو.
 5. برطرف کردن چربی های موضعی که بصورت توده در بازو ذخیره شده اند.


تغییرات وزن، افزایش سن و خصوصیات ژنتیکی و ارثی می تواند سبب افتادگی پوست بازو و ایجاد ظاهر آویزان در پوست بازو شود که این مشکل از طریق ورزش اصلاح نخواهد شد و دلیل آن این است که ورزش نمی تواند بافت زمینه ضعیف شده را اصلاح کند و نمی تواند خاصیت ارتجاعی را به آن برگرداند.

اگر پوست بازوی شما در اثر عواملی مثل نوسانات وزنی و … دچار آویزان شدگی شده، جراحی لیفت بازو یا کشیدن پوست بازو می تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.    

جراحی لیفت بازو برای چه کسانی مفید است؟

 • بزرگسالانی که پوست زیرین بازوی آنها بطور قابل توجهی آویزان شده است.
 • بزرگسالانی که اضافه وزن ندارند و وزن آنها ثابت است.
 • بزرگسالانی که سالم هستند و شرایط بیماری خاصی که باعث شود تا ریسک عمل جراحی بالا برود ندارند.
 • افراد غیر سیگاری
 • افرادی که انتظارات منطقی از این عمل جراحی دارند.

یکی از مواردی که امروزه مورد توجه افراد جامعه قرار گرفته عمل های ترمیمی مثل لیپوساکشن بازو می باشد که خود از درجه حایز  اهمیتی برخوردار می باشد و برای اطلاع یافتن از جزییات این عمل و عوار احتمالی آن توصیه می شود در ادامه مطلب لیپوساکشن  بازو و عوارض شناخته شده آن را کامل مطالعه فرمایید.

لیپوساکشن بازو

عمل لیپوساکشن بازو

لیپوساکشن (که به نام لیپوپلاستی نیز شناخته می شود) یکی از رایج ترین روش های زیبایی بدن در ایران است. لیپوساکش شامل حذف انتخابی بافت چربی از بخش های مختلف بدن با استفاده از برش های ریز است. در نتیجه باعث ایجاد ظاهر صاف تر و یکنواخت تر با کمترین زمان نقاهت می شود.

آیا لیپوساکشن بازو و لیزر لیپولیز روشی مناسب برای من است؟

رژیم غذایی و ورزش باعث سوختن چربی می شوند. اما راهی برای خلاص شدن از چربی های اضافی در مناطق خاص وجود ندارد. برخی از بخش های بدن چربی را ذخیره می کنند. وقتی از طریق رژیم و ورزش وزن خود را از دست می دهید، بدن شما چربی را به صورت تعیین شده ای بر اساس ژنتیک شما از دست می دهد.

وقتی بقیه بدن لاغرتر می شود مناطق انباشته از چربی واضح تر می شوند. در خانمها این مناطق در اطراف ران ، شکم، پشت و پهلو است. در مردان این بخش ها بیشتر در پهلو و شکم هستند. لیپوساکشن با از بین بردن بافت های چربی در مناطق موردنظر به صورت انتخابی عمل می کند.

گاهی لیپوساکشن بازو تنها راه برای خلاص شدن از این مشکلات است، بدون اینکه وزن زیادی کاهش یابد. اگر نیاز به حذف موضعی چربی دارید، لیپوساکشن روش مناسب برای شماست.

اگر در بخش هایی از بدن خود چربی ناخواسته دارید که علیرغم استفاده از رژیم و ورزش همچنان سر جای خود هستند؛ شما کاندید لیپوساکشن هستید. کاندیدهای لیپوپلاستی معمولا چاق نیستند بلکه در برخی مناطق انباشت چربی دارند.

بیماران باید BMI (شاخص توده بدنی) کمتر از ۳۵ و ترجیحا کنتر از ۳۰ داشته باشند. با افزایش BMI، نتیجه مطلوب نخواهد بود و ریسک مشکلات افزایش می یابد. یک نکته مهم که باید درنظر گرفت وضعیت پوست است.

بیمارانی که خاصیت کشسانی یا ارتجایی پوست آنها کم است یا اسکار زخم دارند، کاندیدای مناسبی برای این عمل نیستند. این عمل می تواند در بیماران پیر یا جوان انجام شود.

ملاحظات مهم درباره لیپوساکشن بازو

روشی برای کاهش وزن نیست :

لیپوساکشن بازو روشی برای کاهش وزن نیست. اگرچه تاثیرات آن بر ظاهر شما قابل توجه است اما وزن واقعی چربی برداشته شده نسبتا اندک است.

به سلولیت(فرو رفتگی های پوست) کمک نمی کند :

لیپوساکشن بازو به سلولیت کمک نمی کند. سلولیت وضعیتی است که در نزدیکی سطح پوست روی می دهد. لیپوساکشن در نزدیکی سطح انجام نمی شود چون انجام این کار ریسک های بسیار زیادی دارد.

برای لیپوساکشن بازو به فوق تخصص جراحی پلاستیک با تجربه و با صلاحیت نیاز دارید :

مطالب ذکر شده نیاز شما به فوق تخصص جراحی پلاستیک با تجربه برای انجام این جراحی را نشان می دهد. متاسفانه لیپوساکشن بازو توسط افراد غیرجراح نیز انجام می شود که گاهی نتایج مصیبت باری دارد. لیپوساکشن بازو عملی است که به آسانی آموخته می شود اما اجرای آن دشوار است.توانایی انجام این عمل فقط یکی از شرایط لازم جهت لیپوساکشن بازو موفق است.

باید جراحی را انتخاب کنید که مطمئن شود شما کاندیدای مناسبی برای این عمل هستید و روش های جایگزین را نیز به شما پیشنهاد کند و لیپوساکشن بازو را به صورت درست انجام دهد و بتواند از عوارض احتمالی جلوگیری کند.

انواع مختلف لیپوساکشن بازو

لیپوساکشن تاموسنت رایج ترین روش لیپوساکشن است و به روشی اشاره می کند که در شروع عمل ترکیبی از سرم و بعضی از داروها در منطقه موردنظر تزریق می شوند.

هدف از تزریق مایع تاموسنت 

 1. بافت ها را سفت تر می کند و اجازه برداشتن آسان چربی را می دهد.
 2. احیاء مایع را برای بیمار فراهم می کند.
 3. خونریزی را کاهش می دهد.
 4. باعث کنترل درد بعد از جراحی می شود.

بیشتر مایع تاموسنت با انجام لیپوساکشن از بین می رود اما تقریبا ۲۰ درصد آن باقی می ماند که به آرامی توسط بدن جذب می شود یا از زخم خارج می گردد. لیپوساکشن تاموسنت با وسایلی به نام کانوله انجام می شود که به دستگاه ساکشن وصل هستند.
حرکت آرام کانوله به سمت جلو و عقب در حین اتصال به دستگاه ساکشن باعث خارج شدن چربی می شود.

لیپوساکشن به کمک لیزر (لیپو اسمارت):

لیپوساکشن به کمک لیزر از لیزر برای آب کردن چربی ها قبل از برداشتن آنها استفاده می کند. این روش باعث جمع شدن پوست می شود چون لیزر گرما ایجاد می کند.البته داده های علمی در این مورد بسیار کم است و بیشتر جراحان معتقدند که میزان جمع شدگی پوست اندک می باشد.

برش مورد نیاز جهت لیپوساکشن:

هر روش جراحی نوعی زخم به جای می گذارد. جراح پلاستیک در ایجاد برش تخصص دارد و آنها را در جایی قرار می دهد که کمتر دیده شوند. در مورد لیپوساکشن طول زخم ها ۳-۲ میلی متر است و زود خوب می شوند طوری که اصلا مشخص نمی شوند.

برش کوچک در مناطق مخفی داده می شود تا کانوله لیپوساکشن وارد بافت چربی شود.

این زخم به صورت طبیعی با پوست اطراف ترکیب می شود و در شیارهای طبیعی بدن مخفی می شود. پزشک به طور کامل این موارد را برای شما توضیح می دهد.

بهبودی بعد ازعمل لیفت بازو

دقت کنید که بعد از جراحی لیفت بازو، یک جای زخم کوچک (اسکار) روی بافت داخلی شما باقی می ماند. بعد از عمل محل برش عمل پانسمان می شود که معمولاً این پانسمان کشسانی بوده که باعث کاهش تورم بعد از عمل می شود.

همچنین گاهی اوقات لوله نازکی زیر پوست شما قرار داده می شود تا خونی که در محل جمع شده را خارج کند و در پایان پس از دیدن نتایج رضایت بخش متوجه خواهید شد که مبلغی که برای قیمت لیفت بازو پرداخت کرده بودید، ارزش آنرا داشته است.

مراقبت های بعد از عمل لیفت بازو

 • پزشک شما توصیه های لازم را در خصوص مراقبت از محل زخم و چگونگی شست و شو آن به شما می دهد، همچنین داروهای خاصی جهت بهبودی سریعتر شما تجویز می شود.
 • به مدت ۲ هفته از ساپورت تنگ برای محکم نگه داشتن بازو و ساعد استفاده کنید.
 • پانسمان ۲ روز بعد از جراحی برداشته می شود.
 • به محض به هوش آمدن انگشتان خود را باز و بسته کنید و در روزهای بعدی بازوی خود را حرکت دهید.
 • تا چند روز دست ها را بالاتر از سطح قلب نگه دارید.
 • توصیه های کامل را از پزشک خود دریافت نمایید.

نتایج قبل و بعد از جراحی لیفت بازو

صافی بیشتر پوست و خطوط کمتر آن از نتایج لیفت بازو می باشد که به طور واضحی فوراً بعد از عمل جراحی مشخص اند. توجه شود که نتایج اصلی به دلیل وجود کبودی و تورم به خوبی مشخص نیست و جای زخم در محل برش باقی می ماند.

با اینکه انتظار می رود شما در اولین جراحی به نتایج مطلوب برسید اما دقت کنید که گاهی رسیدن به بهترین نتیجه نیاز به انجام جراحی مجدد لیفت بازو دارد. نتایج جراحی لیفت بازو در صورتیکه وزن خود را در محدوده مناسب نگه دارید، طولانی مدت خواهد بود. اما به هر حال با افزایش سن دیده می شود که برخی بهبودی ها موقتی است. دقت کنید در خلال بهبودی به برش های جراحی خود فشار وارد نکرده و ساییده نشوند. رعایت دستورات پزشک در موفقیت جراحی شما اهمیت بالایی دارد. نگران نباشید، پزشک شما دستورات کامل مراقبتی را به شما خواهد داد.

مراحل جراحی لیپوساکشن بازو

مرحله اول: بیهوشی

این مرحله برای این است که شما در طول عمل آرامش داشته باشید که می تواند بصورت بیهوشی محدود و یا بیهوشی کامل باشد و پزشک با مشورت با شما این کار را انجام می دهد.

مرحله دوم: برش

طول برش و روش برش بستگی به مقدار و محلی از پوست آویزان شده دارد که باید برداشته شود و این در واقع مهمترین چالش پزشک است و به تشخیص پزشک بستگی دارد.

برش ها بسته به مهارت پزشک معمولا در قسمت های بخش های داخلی بازو یا پشت بازو ایجاد می شود. حتی طول برش ممکن است از زیر بغل تا بالای آرنج امتداد داشته باشد و گاهی هم کوتاهتر باشد و در صورتی که نیاز باشد توده های چربی زیر پوست طی این عمل برداشته شوند، پزشک بطور همزمان از طریق جراحی و یا لیپوساکشن اینکار را انجام می دهدبرش داخلی بازو بوسیله بخیه هایی بطور داخلی زده می شود و بافت پایه ای و زیرین پوست شکل داده شده و محکم می شود.

مرحله سوم: بستن محل برش

این کار را می توان با بخیه قابل جذب و یا با بخیه معمولی انجام داد که بخیه های معمولی یک یا دو هفته بعد از عمل کشیده می شوند.

مرحله چهار: مشاهده نتایج

صافی بیشتر پوست و خطوط کمتر آن که از نتایج لیفت بازو می باشد به طور واضحی فوراً بعد از عمل جراحی مشخص اند. توجه شود که نتایج اصلی به دلیل وجود کبودی و تورم به خوبی مشخص نیست و جای زخم در محل برش باقی می ماند.

تغییر شکل بازو ها در اکثر افرادی که کاهش وزن شدید دارند ، دردسر ساز می باشد ، در جراحی های بازو اکثر تکنیک های لیپو ( لیپو لیزر، لیپوماتیک و لیپوساکشن ) نقشی مهم دارند و مهم ترین موضوع در براکیوپلاستی یا جراحی بازو  محل اسکار جراحی بازو می باشد .

ازمزایای جراحی لیفت بازو یا براکیوپلاستی

 • کاهش آویزان شدگی مازاد پوست بازو که از ناحیه زیر بغل تا آرنج به سمت پایین ایجاد شده است.
 • ایجاد تغییر در شکل بازو با صاف کردن پوست و چروک ها
 • ایجاد ظاهری جوان برای بازو
 • کشیدن  و صاف نگه داشتن بافت های زمینه بازو
 • رفع ساختن چربی های موضعی که به صورت توده در بازو ذخیره شده اند

تغییرات وزن، افزایش سن و خصوصیات ژنتیکی و ارثی می تواند موجب  افتادگی پوست بازو و ایجاد ظاهر آویزان در پوست بازو شود که این مشکل توسط ورزش اصلاح نخواهد شد و علت  آن این است که ورزش نمی تواند بافت زمینه ضعیف شده را اصلاح کند و خاصیت ارتجاعی را نمی تواند به آن برگرداند.

مراقبت های بعد از عمل لیفت بازو

جراح خوب در ساکشن بازوها به شما توصیه ها و پیشنهادات لازم را در خصوص مراقبت از محل زخم و چگونگی شست و شو آن به شما می دهد، همچنین داروهای خاصی برای بهبودی سریعتر شما تجویز می نماید.

خطرات و عوارض عمل لیفت بازو

اینکه شما عمل لیفت بازو را انجام دهید کاملا شخصی است اما با دانستن عوامل خطر و نتایج آن می توان تصمیم درستی گرفت.

عوارض جراحی کشیدن پوست بازو شامل :

 • خونریزی
 • ترمیم آهسته زخم
 • ایجاد جای زخم بد منظره
 • وارد شدن آسیب به بافتهای عمیق تر مثل اعصاب، رگهای خونی یا ماهیچه ها
 • ایجاد برش بد
 • ایجاد تورم در دست ها و انگشتان
 • ایجاد عفونت در محل عمل
 • تجمع سرم یا مایع در محل عمل
 • از بین رفتن بافتهای چربی در محل برش و نکروز چربی
 • ایجاد دردی که ممکن است پایدار باقی بماند.
 • بخیه های داخلی ممکن است جذب نشوند و بطور خود به خود در سطح پوست دیده شوند که باعث التهاب، قرمزی و سوزش می شود.
 • عدم ایجاد تقارن میان دو بازو
 • گاهی نیاز به جراحی مجدد وجود دارد.

در خلال مشاوره در خصوص لیفت بازو در مورد موارد زیر صحبت کنید

 • اهدافی که از عمل جراحی و خواسته هایی که از پزشک دارید.
 • در صورتیکه  داروی خاصی مصرف کرده یا بیماری خاصی دارید به پزشک خود اطلاع دهید.
 • سیگاری بودن، استفاده از ویتامین ها یا مکمل های گیاهی را به پزشک خود اطلاع دهید.
 • پزشک خود را از جراحی های قبلی خود مطلع نمایید.
 • قبل از عمل مطمئن شوید که همه سوالات خود را از جراح تان پرسیده اید، یکی از مشکلات اساسی در کشور ما داشتن

حس خجالت و نپرسیدن سوال بیماران از پزشک متخصص می باشد. توجه داشته باشید که انتخاب نادرست شما ممکن است دیگر قابل جبران نباشد، پس خجالت را کنار گذاشته و سوالات خود را بپرسید. بدین منظور می توانید از چک لیست سوالاتی که باید از جراح پرسیده شود استفاده کنید.

هم چنین پزشک شما اطلاعات زیر را از شما خواهد گرفت

 • وضعیت کنونی سلامت عمومی شما و یا هر بیماری یا عامل خطری که در گذشته داشته اید.
 • گرفتن عکس
 • مشاوره با شما در خصوص نتایج عمل لیفت بازو و راههای دیگر درمانی شما

این خیلی مهم است که شما جنبه های مختلف این عمل را درک کنید و طبیعی است شما در مورد چنین عملی دلهره داشته باشید، ولی توجه کنید که بدون خجالت در مورد همه این موضوعات با پزشک خود مشورت کنید و همچنین در ابتدا در زمینه هزینه لیفت بازو ( یا هزینه ساکشن بازو) هم می توانید با وی مشورت و در صورت تمایل از سایر شرایط و چگونگی انجام این عمل و جزئیات دیگر مطلع شوید.

هزینه لیپوساکشن بازو

هزینه لیپوماتیک بازو به میزان چربی خارج شده از ناحیه بازو، مدت زمان انجام عمل لیپوماتیک، تعداد جلسات لازم برای رسیدن به سایز موردنظر و دستگاه‌های مورد استفاده در عمل لیپوماتیک بازو بستگی دارد. در دکتر زیبایی افرادی که دچار اضافه وزن زیادی هستند و با یک جلسه به لاغری موضعی موردنظر خود دست نمی‌یابند، می‌توانند برای انجام مجدد عمل لیپوساکشن، در صورت تایید متخصص و پزشک جراح طی جلسات بعدی اقدام کنند.

لیزر لیپولیز بازو

به منظور جذب چربی های اضافه در ناحیه ی بازو ، پزشک متخصص یک برش کوچک با ایجاد بیحسی موضعی در ناحیه بازو ایجاد می کند ، لوله ی کانولای دستگاه جهت تابیدن اشعه ی لیزر به بافت چربی را از زیر پوست وارد بازو کرده و با شکستن چربی ها ، آنها را به مایع تبدیل خواهد کرد که بخشی از این چربی شکسته شده از طریق مکش دستگاه و به کمک کانولا خارج خواهد شد و بخشی دیگر توسط سوخت و ساز طبیعی بدن ، دفع خواهد شد .

مزیت لیزر لیپولیز در مقایسه با دیگر روش های ساکشن

جلوگیری از ایجاد افتادگی پوست و عدم بازگشت چربی های برداشته شده در صورت به کارگیری روش های صحیح و اصولی توسط پزشک متخصص دارای مهارت و تجربه ی کافی ، از جمله مزیت های اصلی لاغری موضعی ناحیه بازو در افراد مختلف می باشد .

انجام این عمل چه مدت طول می‌کشد؟

بسته به پیچیدگی این روش، عمل جراحی بدون در نظر گرفتن زمان ریکاوری، به طور معمول حدود ۹۰ دقیقه به طول می‌انجامد.

آیا نتایج لیپولیز دائمی خواهد بود؟

نتایج لیزر لیپولیز چربی‌های اضافی، دائمی هستند. با این حال، شما هنوز هم ممکن است در نواحی تحت درمان، دچار اضافه وزن شوید. بنابراین توصیه می‌کنیم برای حفظ اثرات عمل لیپولیز، تناسب اندام و وزن سالم خود را حفظ کنید.

چه مناطقی از بدن را می‌توان با لیزر لیپولیز پیشرفته درمان کرد؟

اساساً، همه مناطق بدن با لیزرلیپولیز پیشرفته درمان می‌شود. ما بهترین نتایج لیپولیز را بر روی سطوح کوچکی مانند چانه، فک، پهلو‌ها و منطقه سینه مشاهده کرده‌ایم.

لیزر لیپولیز برای موارد زیر توصیه می‌شود:

 • اگر انباشته شدن چربی موضعی در مناطق چانه، گردن، بازوها، باسن، شکم، زانوها، کمر، قسمت بیکینی، سینه، باسن و بالای بازوها وجود دارد.
 • برای اصلاح ناهمواری پوست و یا عوارض پس از لیپوساکشن سنتی.
 • درمان ژنیکوماستی (بزرگ شدن سینه مردان).
 • درمان لیپوم (تومور خوش‌خیم سلول‌های چربی).

آیا لیزر لیپولیز پیشرفته به کاهش وزن کمک می‌کند؟

لیزر لیپولیز پیشرفته یک روش درمان برای کاهش وزن نیست. اما با پیکرتراشی و تغییر مناطق مقاوم چربی، به شما کمک می‌کند تا اندامی زیباتر داشته باشید، در عین حال موجب کاهش وزن شما پس از عمل می‌گردد.

آیا یک روش جایگزین برای این عمل جراحی وجود دارد؟

بله، برای لیزر لیپولیز پیشرفته، جایگزین‌هایی شامل لیپوساکشن ویزر (VASER) و لیپوساکشن سنتی وجود دارد. شما می‌توانید در جلسه مشاوره خود، در مورد این گزینه‌ها با دکتر زیبایی گفتگو کنید.

آیا می‌توان این روش را با عمل جراحی دیگری ترکیب کرد؟

بله، شما می‌توانید این روش را با سایر جراحی‌ها ترکیب کنید. در جلسه مشاوره خود می‌توانید به طور کامل درباره آن صحبت کنید.

آیا پس از لیزر لیپولیز، توانایی حس کردن در منطقه درمان تغییر می‌کند؟

زمانی که پوست برش می‌خورد، اعصاب آن نیز قطع می‌شود؛ این ممکن است منجر به تغییر میزان احساس آن منطقه، به خصوص در محل برش جراحی گردد. اما تمام مراقبت‌های لازم برای حفظ توانایی احساس پوست تا حد ممکن، اعمال خواهد شد.

برای لیزر لیپولیز، وزن بدن چقدر باید باشد؟

برای کسب بهترین نتایج زیبایی، توصیه می‌کنیم که در زمان جراحی، در وزن ایده‌آل خود باشید. زیرا کاهش و یا افزایش وزن می‌تواند نتایج عمل جراحی را تغییر دهد. لیزر لیپولیز پیشرفته در افراد لاغر بهترین نتایج را دارد.

سن افراد برای این روش چقدر باید باشد؟

همه افراد برای این عمل جراحی باید حداقل ۱۸ سال داشته باشند. ما محدودیت سنی بالاتری را برای این روش در نظر نمی‌گیریم. در جلسه مشاوره در مورد مناسب بودن این عمل جراحی برای شما بحث خواهد شد.

لیپوساکشن بازو
۵
 • بررسی انواع عمل های زیبایی تناسب اندام
 • بررسی انواع عوارض عمل های زیبایی تناسب اندام
 • بررسی انواع قیمت عمل های زیبایی تناسب اندام
 • بررسی روشهای مراقبتی بعد از عمل تناسب اندام
 • بررسی بهترین پزشکان و کلینیک های زیبایی تناسب اندام

مشاوره رایگان

چنانچه به دنبال مشاوره رایگان جهت یافتن بهترین و ارزان ترین پزشکان جراح زیبایی در اطراف خود هستید با شماره همراه  ۰۹۹۰۱۴۰۰۰۴۸ تماس حاصل فرمایید و یا از طریق چت آنلاین با ما ارتباط برقرار کنید، همچنین می توان کلمه مشاوره را به سامانه ۵۰۰۰۲۳۶۱۶ پیامک نمایید و یا به Info@dr-beauty.ir ایمل بزنید و منتظر جواب ما باشید، ما در ارائه رایگان خدمات مشاوره ای به یاری شما خواهیم آمد و شما را در انجام بهترین انتخاب کمک خواهیم کرد. تمام کلینیک های طرف قرار داد با دکتر زیبایی ملزم به در نظر گرفتن تخفیف های قابل ملاحضه برای شما کاربران عزیز میباشند.

منبع
دکتر زیبایی
دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان