پروتز باسن پلی تک

پروتز باسن پلی تک

شرکت پلی تک به عنوان یکی از تولید کنندگان پیشرو در ایمپلنت های پستان و باسن با کیفیت بالا و دیگر ایمپلنت های سیلیکونی می باشد،پروتز باسن پلی تک یک نمونه از تولید های سیلیکونی این شرکت می باشد این شرکت المانی محصولاتی با کیفیت را طراحی می کند که برای رفع هر یک از ترجیحات شخصی بیمار طراحی شده است.

پروتز باسن پلی تک

دوام پروتز باسن پلی تک

پروتز باسن پلی تک با دوام بسیار بالا و یک ژل سیلیکون با مقاومت شدید متقاطع، که مانند یک عضله احساس می شود، پر شده است. علاوه بر این، آنها یک پوسته مقاوم به ویژه دارند، بنابراین آنها می توانند بارهای سنگین را تحمل کنند و در عین حال اجازه می دهد که راحت فرد بنشیند و احساس بدی نداشته باشد

انواع کاشت پروتز باسن پلی تک

پروتز باسن پلی تک را می توان از طریق روش های مختلف جراحی کاشت کرد. روش جراحی مناسب به نتایج آزمایش اولیه و تنظیمات شخصی بیمار بستگی دارد. روش های مدرن این روش را بسیار ساده تر کرده اند تا زمانی که پیش از این بود

پروتز باسن یک راه محبوب برای افزایش اندازه باسن و شکل دادن به باسن است. پروتز باسن یک گزینه است که باید در نظر گرفته شود، زمانی که باسن کم توسعه یافته، کوچک یا صاف یا در غیر این صورت نسبت به بقیه بدن نیست و تناسب با سایر اندام ها ندارد

فرم پروتز باسن پلی تک

پروتزهای باسن پلی تک در شکل‌ها و اندازه‌های بسیار متنوعی وجود دارند تا هر بیمار بر اساس فرم بدن خود و اهدافی که از انجام این عمل در نظر دارد، بتواند نوع مناسب پروتز را انتخاب کند. این پروتزها از جنس ماده نرمی به نام سیلیکون ساخته شده‌اند که به آنها لطافت، شکل‌ پذیری و حس کاملاً طبیعی می دهد.

انواع سایز و نوع پروتز باسن پلی تک

پروتز باسن پلی تک در ۴ نوع زیر تولید و عرضه می گردد

 • ™Oval,POLYsmoooth

 • ® Oval,MESMO

 • ® Oval,POLItxt

 • ™Round,POLYsmooth

پروتز باسن پلی تک در سایز های متفاوتی تولید و عرضه می گردد این سایزها که با واحد میلی لیتر اندازه گیری می شوند دارای پروجکشن های متفاوتی هستند برای کسب اطلاعات دقیق تر از اندازه ها به عکس های زیر دقت فرمایید.

سایز پروتز باسن

سایز پروتز باسن پلی تک

تهیه پروتز از دکتر زیبایی

برای تهیه پروتز از داروخانه آنلاین دکتر زیبایی روی لینک زیر کلیک کنید و پس از رفتن به داروخانه خرید خود را انجام دهید

سفارش خرید پروتز

توجه داشته باشید خرید آنلاین پروتز بدون ارسال مدارک اعتبار نخواهد داشت، لذا در صورتی که ابتدا سفارش آنلاین خرید خود را ثبت کردید حداکثر یک روز کاری فرصت دارید تا مدارک خود را ارسال فرمایید، در غیر اینصورت وجه شما بصورت خودکار به حساب مبدا باز خواهد گشت و سفارش شما کنسل خواهد شد.

پروتز های فروخته شده توسط مجموعه دکتر زیبایی به دلیل رعایت مسائل بهداشتی هرگز قابل مرجوع و عودت نمیباشند همچنین توصیه می شود بدون مشورت با پزشک جراح خود اقدام به خرید پروتز ننمایید، انتخاب برند و سایز پروتز را به جراح و خود بسپارید.

گارانتی شرکت پلی تک

شرکت پلی تک محصولات و پروتز های خود را گارانتی می کند متن زیر نسخه ترجمه شده از وبسایت رسمی پلی تک می باشد.

خانم محترم،

به برنامه گارانتی گسترده برای پروتزهای ساخته شده بوسیله شرکت سلامت و زیبایی پلی تک خوش آمدید.

همراه با جراحی ، شما باکیفیت ترین پروتز ساخته شده در آلمان را همراه با شرکت در برنامه پلی تک، بدست آورده اید.مطمئن باشید که سلامتی خود را بدست آورده و از زندگی لذت می برید.

با انتخاب پروتز باسن پلی تک شما تصمیم می گیرید که بالاترین کیفیت پروتز تولید شده در آلمان را انتخاب کنید که با حداکثر سلامت شخصی شما متناسب است. توجه داشته باشید که کارشناسان ما بالاترین کیفیت پروتز سینه پر شده ازژل سیلیکونی را برای زیبایی شما طراحی کرده اند.

سند گارانتی

سند آورده شده در اینجامحافظ همراه شما در برنامه گارانتی گسترده  ما می باشد. (به سند نمونه در زمینه صفحه توجه کنید)

در این مورد شما نیاز به اطمینان دارید که تمام آنجه را که می خواهید و تغییرات دلخواهتان را با این بروشور و سند گارانتی ، بدست خواهید آورد.

لطفا از این سند بدقت نگهداری کنید.

بالاترین کیفیت تولید:

 • پروتزهای باسن ساخت شرکت سلامت و زیبایی پلی تک  دارای علامت CE بعنوان کالای درمانی هستند.
 • آزمایشات رایج نشان می دهد که کیفیت پروتزها همیشه نرمال بوده از حد استاندارد نیز فراتر هستند.

بالاترین اطمینان شخصی

با پروتزهای این شرکت ، به شما پیشنهاد می کنیم که با برنامه های گسترده گارانتی مطمئن شوید که برای شما بالاترین سطح سلامتی را در نظر گرفته ایم.

در مواردی که پارگی پوسته پروتز اتفاق افتاده ،ما برای تعویض پروتز یک بازه زمانی را برای تعویض پروتز در نظر گرفته ایم

اگر پروتز باسن انتخابی شما  برای بزرگ کردن اندام ،از شرکت سلامت و زیبایی پلی تک ، از نوع Microthane ( پوشیده شده از میکرو پلی اورتان) است به شما توصیه می کنیم که تا  ۱۰ سال همراه با گارانتی ، در صورت کنتراکچر کپسول یا چرخش و جابجایی پروتز را تعویض کنید

جراحی باید توسط یک جراح برجسته و ماهر که اشنایی کامل با دستورالعمل استفاده از پروتزهای شرکت  پلی تک را داشته باشد و مورد تایید باشد انجام شود.

برنامه Implant of Excellence  شامل چیست؟

در این برنامه، شرکت زیبایی و سلامت پلی تک گارانتی تعویض پروتزهای پر شده با ژل سیلیکون در افرادی که پروتز نها صدمه دیده و پاره شده است را بصورت مادام العمر به عهده می گیرد.

در موارد ذیل شرکت پلی تک ، گارانتی تعویض را به عهده نمی گیرد:

 • آسیب دیدگی پروتز قبل و حین کار گذاشتن پروتز
 • آسیب به پروتز در اثر وارد شدن ضربه یا تروما
 • آسیب به پروتز حین ماموگرافی
 • آسیب به پروتز حین خارج کردن کپسول
 • آسیب وارد شده در اثر مداخلات جراحی

برای پروتزهای ژل سیلیکونی پوشیده شده از Microthane (فوم میکرو پلی اورتان) از شرکت پلی تک تعویض رایگان پروتز در موارد کنتراکچر کپسولی درجه ۳ و ۴ تا  ۱۰سال بعد از پروتز گذاری، گارانتی می کنیم.

همچنین در موارد چرخش یا جابجایی پروتز، برای مدت ۱۰ سال بعد از پروتز گذاری، تعویض رایگان را گارانتی می کنیم.

 •  گارانتی تعویض برای پروتز های Microthane در شرایط بازسازی سینه را پوشش نمی دهد.
 • گارانتی تعویض در موارد کنتراکچر کپسولی درجه ۱ و ۲، پوشش نمی دهد.
 • گارانتی تعویض فقط برای پروتزهای Microthane که در بافت جابجا شده اند(نه کپسول یا بافتهای اسکار) معتبر است.
 • اگر عوارض مربوط به جراحی از قبیل سروما ، هماتوم یا عفونت رخ دهد، گارانتی تعویض معتبر نخواهد بود.
 • کنتراکچر کپسولی درجه ۳ و ۴ باید توسط جراح قبل از تعویض پروتز بصورت تصویری مستند شود.
 • چرخش و جابجایی پروتز لازم نیست توسط جراح بصورت تصویری مستند شود.

پروتزها فقط با پروتزهایی از همان نوع قبل از شرکت سلامت و زیبایی پلی تک تعویض می شود اما سایز آن آزادانه از سوی شما قابل انتخاب است. مطالبه پول به جای پروتز غیر ممکن است.

با ثبت نام شخصی و داوطلبانه در برنامه گارانتی  شما به شرکت پلی تک این اجازه را می دهید که از اطلاعات و حمایت شما برای بررسی های آماری استفاده کنیم.

ما ملزم هستیم موارد شخصی را با اطمینان و سخت برطرف کنیم و تمام داده ها را برای اهداف آماری بصورت محرمانه استفاده می شوند و این داده ها را بطور دقیق ذخیره می نماییم.

اگر شما مدعی شکایت یا تعویض پروتز  هستید، چه مراحلی را باید طی کنید؟

باید برای شما تشخیص پارگی جدار داده شده باشد و یا در موارد چرخش و جابجایی و کنتراکچر کپسولیدرجه ۳ و ۴ تشخیص باید مبرم باشد. لطفا با ما از طریق ایمیل تماس گرفته و سپس ما بررسی و موافقت می کنیم که زمینه را پیگیری کنیم

ioe@polytechhealth.com

لطفا توجه داشته باشید که تشخیص همانند شرح عمل جراحی باید توسط همان جراحی انجام شود که عمل پروتز گذاری توسط وی انجام شده است و همچنین در همان کلینیک.

اگر برقراری ارتباط با همان جراح اصلی ممکن نیست، جراح دیگر باید با تایید شرکت سلامت و زیبایی پلی تک انتخاب شود( در باره کلینیک نیز همین گونه می باشد)

بسیار حائز اهمیت است که به جراحتان شرح دهید که بلافاصله بعداز تعویض پروتز (دیرتر از ۴ هفته بعداز جراحی نشود ) به شرکت زیبایی و سلامت پلی تک بصورت مکتوب اطلاع دهد که شما تحت عمل جراحی تعویض پروتز قرارگرفته اید

شرکت سلامت و زیبایی پای تک برنامه گسترده بصورت داوطلبانه و ذخیره آنها را انجام داده و هر زمان که شخص تصمیم بگیرد، آن را متوقف میکند. موافقت و ثبت نام ها زمانی انجام می شود که تحت تاثیر این تصمیمات نباشد.

اگر ادعایی مبتنی برتعویض پروتز در زمان شرکت در برنامه ایجاد شد و پروتز تعویض شد، پس از تعویض پروتز بیمار دوباره می تواند در این برنامه ثبت نام کند و موارد و ضوابط برنامه گسترده گارانتی از زمان ثبت نام جدید، معتبر می باشد.

برنامه گارانتی فقط در کشورهای تحت پوشش شرکت سلامت و زیبایی پلی تک اعتبار دارد.دعوی از کشورهای دیگر پذیرفته نمی باشد.

پروتز باسن پلی تک
۵
 • بررسی کیفیت محصول و متریال منتور
 • بررسی عدم عوارض و ناسازگاری های منتور
 • بررسی بهداشت محصول منتور
 • بررسی روشهای مراقبتی بعد از عمل
 • بررسی تکنولوژی ساخت منتور

خرید انلاین

چنانچه بدنبال خرید پروتز های اورجینال منتور هستید به صفحه داروخانه انلاین مراجعه کرده و خرید خود را ثبت کنید، موجودی ذکر شده معمولا دقیق است اما بهتر است قبل از اقدام به خرید از طریق چت انلاین با ما ارتباط برقرار کنید،تا از صحت موجودی باقی مانده اطمینان حاصل فرماید،پس از ثبت سفارش و تایید مدارک ارسالی شما در تهران تا ۴ ساعت و در سایر شهر ها حداکثر تا  ۱ روز کاری سفارش به دستتان خواهد رسید در تمامی مراحل خرید چنانچه به مشکلی بر خوردید میتوانید با شماره ۰۹۹۰۱۴۰۰۰۴۸ تماس حاصل فرمایید و یا به Info@dr-beauty.ir ایمل بزنید و منتظر جواب ما باشید، ما مفتخر هستیم به عنوان بزرگترین برند ارائه دهنده خدمات زیبایی در ایران به شما خدمت رسانی کنیم.

منبع
دکتر زیبایی
دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان