عمل بینی رایگان

null

مشاوره رایگان عمل بینی

سپاس از اینکه دکتر زیبایی را به عنوان مشاور خود انتخاب کرده اید، لازم است بدانید در هر مرحله که نیاز داشید می توانید مشاوره رایگان عمل بینی  از طریق سامانه چت آنلاین با کارشناسان متبحر ما داشته باشید، برای این کار لازم است آیکون انتهایی سبز رنگ را فشار دهید و پیام خود را ارسال فرمایید، اگر کاندید عمل بینی هستید پیدا کردن جراح متناسب با سلیقه و تبحر، تجربه و از همه مهم تر بودجه شما یک چالش سنگین است، نگران نباشید دکتر زیبایی در کنار شماست.

دکتر زیبایی
null

جراحان برتر بینی

دکتر علی ملک زاده

دکتر علی ملک زاده - جراح بینی

اینجا محل تبلیغات شماست

null

بهتر است بدانید

عمل بینی زیبایی یا رینوپلاستی یک عمل زیبایی اصلاحی به منظور رفع ایراد های ظاهری بینی می باشد، در حین عمل زیبایی بینی می توآن خروپوف و انحراف تیغه بینی و تنگی نفس را درمان کرد، عمل بینی با ۲ تکنیک عمل بینی باز و عمل بینی بسته انجام می گردد، آناتومی بینی شما ممکن است گوشتی یا استخوانی باشد معمولا بینی های استخوانی نتیجه مطلوب تری در رینوپلاستی می دهند با این حال نتیجه بینی کاملاً به تبحر جراح شما بستگی دارد، دکتر زیبایی در کنار شماست تا بهترین ها متناسب با بودجه مد نظرتان را معرفی کند.

انواع روش های عمل زیبایی بینی

به طور معمول ۲ روش برای اصلاح فرم بینی وجود دارد که اولی روش رینوپلاستی بسته و دومی روش رینوپلاستی باز نام دارد، اگر شما کاندید عمل بینی هستید باید یکی از این ۲ روش را با کمک و مشاوره جراح متخصص انتخاب نمایید

روش رینوپلاستی بسته :

روش اولیه جراحی بینی بوده و مدت‌هاست که بسیاری از جراحان پلاستیک بینی از آن استفاده می‌کنند. در این روش برش پوستی روی کلوملا (دیواره بین دو سوراخ بینی ) ایجاد نمی شود. و تمام برش‌ها از داخل بینی داده می‌شود. مزیت این روش عدم وجود برش پوستی است و عیب آن هم عدم وجود دید مستقیم جراح به ساختار داخلی بینی است.

روش رینوپلاستی باز :

روش جدیدتر جراحی است. در این روش برش پوستی روی کلوملا داده می‌شود، پوست روی بینی کاملاً به سمت بالا رانده شده جراحی زیر دید مستقیم صورت می‌گیرد. عیب این روش نیاز به برش پوستی کلوملا و تورم بیشتر پس از جراحی نسبت به روش بسته است ولی دید مستقیم جراح حین جراحی، کمک زیاد به حصول نتیجه قابل پیش بینی‌تر می‌نمایدو اصلاح غیر قرینگی ها و کجی بینی برای جراح راحت تر و امکان پذیر تر خواهد بود . ویژگی مهم در رینوپلاستی جراحی زیبایی بینی با حفظ عملکرد تنفسی همراه می‌باشد، بدین معنی که نه تنها تنفس بیمار پس از جراحی دچار مشکل نمی‌شود، بلکه در صورت وجود مشکل تنفسی، بهبودی تنفس نیز حاصل می‌گردد. عدم نیاز به قرار دادن تامپون بینی که در اکثر موارد با گرفتگی کامل بینی و خشکی دهان و نیز درد شدید هنگام خارج کردن آن همراه است. بینی متناسب با سایر اجزای صورت و کاملاً طبیعی جراحی می‌شود و ظاهر بینی عمل شده را ندارد. مقدار کبودی و تورم به حداقل رسیده لذا، بیمار سریع تر فعالیت‌های اجتماعی خود را از سر می‌گیرد. در جراحی زیبائی بینی که برای بهبود شکل ظاهری بینی انجام می‌شود، بخش‌های خاصی از بینی (استخوان و غضروف) تغییر داده می‌شوند تا هماهنگی بیشتری با سایر اجزای صورت برقرار گردد. برای این کار می‌توان از برش‌های جراحی بسیار کوچکی در داخل بینی استفاده کرد (رینوپلاستی بسته) و یا اینکه علاوه بر برش‌های فوق از برش کوچکی در دیواره بین سوراخ‌های بینی استفاده کرد.

null

هزینه عمل بینی

جراحی زیبایی بینی یا رینوپلاستی یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی است. ایران قطب عمل زیبایی خاورمیانه و یکی از بهترین کشورها در حوزه عمل های زیبایی می باشد. این عمل در حال حاضر با قیمت های مختلف در نقاط مختلف انجام می شود. عوامل متعددی در هزینه عمل جراحی بینی موثر می باشد که در ادامه به بررسی این روش ها پرداخته خواهد شد

میزان تخصص جراح بینی

میزان تخصص جراح بینی یکی از عوامل تأثیرگذار بر هزینه عمل زیبایی بینی می باشد؛ البته این موضوع به این معنا نیست که هزینه بالای عمل، نشان دهنده زبردست بودن جراح و یا هزینه پایین عمل، نشان دهنده کاهش کیفیت کار جراح بینی است؛ بنابراین لازم است فرد قبل از انجام عمل زیبایی بینی تحقیقات کاملی انجام دهد و عکس های قبل و بعد از عمل بیماران پزشک مد نظر را بررسی و سپس در صورت رضایت از کیفیت کار پزشک، در مورد هزینه و جزئیات جراحی سؤالات خود را مطرح نماید.

پکیج های عمل بینی دکتر زیبایی

بینی استخوانی

در بیمارستان تخصصی
۸ میلیون / تومان

مشاوره قبل جراحی رایگان

معاینه و چک آپ های بعد جراحی رایگان

هزینه جانبی آزمایشات و دارو به عهده بیمار

بینی گوشتی

در بیمارستان تخصصی
۹ میلیون / تومان

مشاوره قبل جراحی رایگان

معاینه و چک آپ های بعد جراحی رایگان

هزینه جانبی آزمایشات و دارو به عهده بیمار

عمل بینی ترمیمی

در بیمارستان تخصصی
۸ میلیون / تومان

معرفی پزشک در صفحه اصلی وبسایت

حداکثر پذیرش کلی تبلیغ در صفحه ۶ عدد است

تعداد بازید صفحه اصلی حداقل ماهانه ۱۵۰ هزار نفر می باشد

جراحان برتر بینی

null

دکتر علی ملک زاده - تهران

دکتر علی ملک زاده

دکتر علی ملک زاده

  • جراح و متخصص گوش، حلق ، بینی و جراح سر و گردن
  • دارای مدرک بورد تخصصی جراحی سر و گردن

بیوگرافی

دکتر علی ملک زاده فارق التحصیل از کانادا و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پزشک متبحر با رزومه طلایی در انجام عمل زیبایی بینی می باشد، دکتر علی ملک زاده در سال ۱۳۵۶ در کرمان متولد شدند و تحصیلات مقدماتی را در کرمان گذرانده و مدرک پزشکی عمومی خود را طی سال های ۱۳۷۵ الی ۱۳۸۲ در دانشگاه علوم پزشکی کرمان اخذ کرده و پس از آن به کشور کانادا مهاجرت نموده و مدارک پزشکی عمومی و تخصصی خود را در کانادا به تایید رسانده

میزان توانایی پزشک

تخصص علمی پزشک
تخصص تجربی پزشک
رفتار و اخلاق پزشک
null

فیلم عمل بینی دکتر زیبایی

عمل بینی
منبع
دکتر زیبایی
دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان