عمل بینی بدون جراحی

عمل بینی بدون جراحی

عمل بینی بدون جراحی یک انتخاب عالی و مقرون به صرفه برای بیمارانی است که دوست دارند ظاهر زیباتریبه دست آورند بدون اینکه تحت عمل بینی ( رینوپلاستی ) قرار بگیرند. امروز همه به دنبال روشهای کم خطر و با عوارض کمتر و هزینه کمتر هستند و با توجه به عوارض جراحیهای بینی، پزشکان در پی راههای سادهتر برای رفع بعضی از مشکلات ظاهری بینی هستند.

درست مثل بوتاکس که انقلابی در درمان چروکهای صورت ایجاد کرده است و خیلیها را از انجام جراحیهای غیرضروری و با لیزرهای زمانبر و پرهزینه رها کرده است.این روش نیز جلوی خیلی از جراحیهای بینی غیرضروری را خواهدگرفت، در مطالعهای که انجام شده است بیش از نیمی از جراحیهای بینی واقعا غیرضروری بوده و میتوان با روش غیرجراحی آن را ترمیم و اصلاح کرد و جلوی بسیاری از هزینه هاو عوارض را گرفت.

در این روش پس از بیحس کردن بینی با کرمهاى بیحس کننده ، مقدار مناسبی از filler که میتواند کلسیم هیدروکسی اپتات و یا اسیدهیالورونیک (ژویدرم) باشد با سوزن ظریفی به زیر پوست تزریق میشود. این تزریق برای رفع قوزبینی، در بالا و پایین قوز به میزان لازم تزریق میشود تا برجستگی قوزبینی را محو کند یا در نقاط خاصی از نوک بینی تزریق میشود و نوک آن راتا حدودى بالاتر میبرد.

رفع ناصافی بینی بدون عمل جراحی

همچنین اگر بینی دچار ناصافی، غیرقرینگی یا تورفتگی است میتوان با پرکردن این نواحی سطح بینی را صاف و یکدست و ظاهری متناسب ایجاد کرد. اگر شخصى مطمین نیست که این روش برایش مناسب است یا خیر میتواند ابتدابا انجام یک تست و تزریق سرم بجاى فیلر تغییر فرم بینى را مشاهده کند و بلافاصله نتیجه را در آینه مشاهده کند و سپس تصمیم به تزریق فیلر بگیرد .

این سرم بعد از چند ساعت کاملا جذب میشود. این روش بینى کوچک نمیشود ولى اگر بینى چندان بزرگ نباشد و فرد بخواهد بدون عمل جراحى بینى ظاهر بینى را کوچکتر نشان دهد میتواند با تزریق چربى در گونه ها به این نتیجه دست یابد ، البته این روش بیشتر در خانمها کاربرد دارد و کمتر در آقایان . اسید هیالورونیک قابل حل کردن و از بین بردن است و اگر فردى از طاهر بینى خود پس از تزریق رضایت نداشت میتواند آنرا با حلال کاملا به حالت قبل برگرداند.

اگر فرد پس از تزریق تصمیم به عمل جراحى داشت نیزمعمولا مشکل و یا تداخلى در جراحى ایجاد نمیکند. نوک بینى را با نخهاى مخصوص میتوان بصورت سرپایى و بدون بیهوشى بالا برد . در این روش مختصر تورم چند روزه و شاید کمى کبودى دربینىمشاهده میشود . ماندگارى روش استفاده ازنخ حدود دو سال میباشد.بدلیل کلاژن سازى و افرایش عروق خونى اطراف نخ ،حتى پس از دو سال نیز تا حدودى اثرات مفید نخ باقى خواهد ماند .

عمل بینی بدون جراحی

چه افرادی کاندیدای مناسبی هستند؟

چه افرادی کاندیدای مناسبی برای رینوپلاستی غیرجراحیدر این روش پس از بیحسکردن بینی مقدار مناسبی از filler که میتواند کلسیم هیدروکسی اپتات و یا اسیدهیالورونیک (ژویدرم) باشد با سوزن ظریفی به زیر پوست تزریق میشود. این تزریق برای رفع قوزبینی، در بالا و پایین قوز به میزان لازم تزریق میشود تا برجستگی قوزبینی را محو کند یا در نقاط خاصی از نوک بینی تزریق میشود و نوک آن راتا حدودى بالاتر میبرد. همچنین اگر بینی دچار ناصافی، غیرقرینگی یا تورفتگی است میتوان با پرکردن این نواحی سطح بینی را صاف و یکدست و ظاهری متناسب ایجاد کرد.هستند ؟

١- افرادی که میخواهند قوس بینی یا قوز بینیشان ( کم تا متوسط ) محو شود.٢- افرادى که غیرقرینگی یا تورفتگی روی بینی دارند.٣- غیرقرینگی نوک ویا انحراف نوک بینى۴- افرادی که مایلند نوک بینی سر بالاتری داشته باشند.۵- افرادی که قبلا جراحی بینی انجام دادهاند و از ظاهر بینی خود راضی نیستند و مایلند بدون جراحی اصلاحاتی در آن ایجاد کنند، مثلا ناصافى و یا تورفتگى در سطح و نوک بینى دارند.۶- افرادى که پل بینى تورفته دارند و بینى شان کوتاه بنظر میرسد میتوانند با تزریق فیلر و پر کردن پل بینى ظاهر بینى را بلندتر نشان دهند.

روش‌های جراحی بینی مدرن

امروزه روش‌های عمل بینی مختلفی برای ترمیم بینی‌های گوشتی و همچنین استخوانی وجود دارد که به‌مراتباز بسیاری از روش‌های قدیمی علمی و مدرن‌تر می‌باشند. در روش‌های جراحی بینی به سبک مدرن متخصصزیبایی در این شاخه تمامی سعی خود را می‌کند که از بینی هیچ غضروف و یا استخوانی کاسته نشود و تا حد امکان برای بهبود وضعیت ظاهری به این بخش از صورت مواردی نیز اضافه شود.

برای مفهوم بیشتر این موضوع باید این‌گونه بیان کنیم که در روش‌های مدرن جراحی رینو پلاستی متخصص جراحی بینی تمامی تلاش خود را می‌کند که از بافت‌های بخش‌های بینی در قسمت‌های مختلف آن‌که به این بافت‌ها نیاز است، استفاده نماید. درواقع بدون هیچ بافت مصنوعی به ترمیم بینی متقاضی اقدام می‌کند. در بعضی از موارد در روش‌های جراحی بینی به سبک مدرن تلاش پزشک به استفاده از بافت‌های دیگر نقاط بدن برای پیوند زدن به بافت بینی می‌باشد. در واقع متخصص با تغییر شکل دادن بافت، بینی را کوچک و یا بزرگ نموده و به آن حالت و ساختار مناسبی می‌بخشد. درواقع مهم‌ترین بخش در روش های جراحی بینی مدرن تغییر شکل دادن بینی بدون خارج کردن بافت‌های اضافی از آن است.

عمل بینی بدون جراحی
  • بررسی انواع عمل های زیبایی
  • بررسی انواع عوارض عمل های زیبایی
  • بررسی انواع قیمت عمل های زیبایی
  • بررسی روشهای مراقبتی بعد از عمل
  • بررسی بهترین پزشکان و کلینیک های زیبایی
۵

مشاوره رایگان :

چنانچه به دنبال مشاوره رایگان جهت یافتن بهترین و ارزان ترین پزشکان جراح زیبایی در اطراف خود هستید با شماره همراه  ۰۹۹۰۱۴۰۰۰۴۸ تماس حاصل فرمایید و یا از طریق چت آنلاین با ما ارتباط برقرار کنید، همچنین می توان کلمه مشاوره را به سامانه ۵۰۰۰۲۳۶۱۶ پیامک نمایید و یا به Info@dr-beauty.ir ایمل بزنید و منتظر جواب ما باشید، ما در ارائه رایگان خدمات مشاوره ای به یاری شما خواهیم آمد و شما را در انجام بهترین انتخاب کمک خواهیم کرد. تمام کلینیک های طرف قرار داد با دکتر زیبایی ملزم به در نظر گرفتن تخفیف های قابل ملاحضه برای شما کاربران عزیز میباشند.

منبع
آلامتو
دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان