پروتز منتور

پروتز منتور

شرکت منتور در سال ۱۹۶۹ در امریکا تاسیس شده و یکی از پیشگامان عرضه محصولات پزشکی برای بازار پزشکی زیبایی شناسی جهانی است. این شرکت امریکایی محصولات نوآورانه و مبتنی بر علم را برای بازارهای زیبایی شناختی در سراسر جهان توسعه، تولید و عرضه می کند مقر آن در ایروین، کالیفرنیا، فعالیت های تولید و تحقیقاتی در ایالات متحده و هلند دارد.

عوارض پروتز منتور

عوارض پروتز های اب نمکی منتور

شایعترین عوارض برای تقویت و بازسازی پستان با پروتز اب نمکی شامل هرگونه تکرار، انقباض کپسولی و حذف ایمپلنت با بدون جایگزینی است. شایع ترین عوارض با  برای تقویت سینه شامل بازپخش برای هر دلیل، حذف ایمپلنت با یا بدون جایگزینی و پتوز است. شایع ترین عوارض با Iمپلانتس Mهموریصهاپه برای بازسازی سینه شامل بازتولید هر دلیلی، حذف ایمپلنت با یا بدون جایگزینی و انقباض کپسولی است. خطر کمتر عوارض از بین رفته است.

عوارض پروتز های سیلیکون منتور

عوارض ناشی از پروتز سیلیکون به طور کامل ثابت نشده است. غربالگری MRI توصیه می شود سه سال پس از جراحی اولیه ایمپلنت و پس از آن هر دو سال پس از آن برای تشخیص پارگی اقدام نماید. شایع ترین عوارض با ایمپلنت های مشتمل بر مینتور شامل پرتودرمانی، حذف ایمپلنت، انقباض کپسول، درد پستان و کاهش ایمپلنت است.

پروتز سینه منتور

شرایط سنی استفاده از پروتز های سینه منتور

به گفته شرکت منتور در توضیحاتی که در وبسایت منتشر کرده است خانم های کاندید پروتز های اب نمکی باید حداقل ۲۲ سال و سیلیکونی ۱۸ سال داشته باشند و جراحی ایمپلنت پستان ( پروتز سینه ) نباید در زنان دارای عفونت فعال در هر جایی از بدن آنها، یا همچنین سرطان موجود (قبل از سرطان سینه خود که درمان مناسب برای این شرایط انجام نشده است) و یا کسانی که در حال حاضر باردار  هستند، انجام شود.

سابقه شرکت منتور منتور

منتور به عنوان یک شرکت معاینه در مینیاپولیس، مینه سوتا آغاز شد، این شرکت با چهار کارمند و سرمایه اولیه ۵۰،۰۰۰ دلار شروع کرد و در سال ۱۹۷۰ عمومی شد،منتور دستگاه های ایمپلنت پستان را بیش از ۲۰ سال ساخته است. ایمپلنت سینه منتور برای استفاده در هر دو سینه افزایش و بازسازی سینه است و دارای بالاترین کیفیت هستند و تحت استانداردهای دقیق طراحی و آزمایش قرار می گیرند. به همین دلیل، منتور دارای سطح عظیمی از احترام در جامعه پزشکی است و به طور مداوم توسط پزشکان به خاطر یکپارچگی محصول برجسته شناخته شده است.

ایمپلنت های سیلیکون شرکت منتور مورد تایید سازمان غذا و دارو امریکا است.

حضور جهانی

فروش بین المللی در طول دهه ۱۹۸۰ به طور پیوسته افزایش پیدا کرد و در سال ۱۹۹۱ پس از افتتاح دفاتر فروش مستقیم در آلمان، استرالیا، انگلستان و کانادا، یک جهش چشمگیر به وجود آمد. در سال ۱۹۹۳، شرکت یک فروشگاه تولیدی اروپایی در لیدن، هلند را که در سال ۱۹۹۴ فعالیت خود را آغاز کرد، انتخاب کرد.

منتور در جهان

پروتز های سینه منتور محبوب ترین پروتز در بین جراحان و بیماران میباشد،

برای خرید آنلاین پروتز منتور و ارسال به سراسر ایران می توانید از طریق لینک زیر با ورود به صفحه داروخانه آنلاین نسبت به ثبت سفارش خود اقدام فرمایید، امکان خرید برای اشخاص حقیقی و حقوقی، کلینیک ها و مراکز جراحی و پزشکان میسر میباشد.

سفارش خرید پروتز
پروتز منتور
  • بررسی کیفیت محصول و متریال منتور
  • بررسی عدم عوارض و ناسازگاری های منتور
  • بررسی بهداشت محصول منتور
  • بررسی تکنولوژی ساخت منتور
  • بررسی استاندارها و سرتفیکت های منتور
۵

خرید انلاین

چنانچه بدنبال خرید پروتز های اورجینال منتور هستید به صفحه داروخانه آنلاین مراجعه کرده و خرید خود را ثبت کنید، موجودی ذکر شده معمولا دقیق است اما بهتر است قبل از اقدام به خرید از طریق چت انلاین با ما ارتباط برقرار کنید،تا از صحت موجودی باقی مانده اطمینان حاصل فرماید،پس از ثبت سفارش و تایید مدارک ارسالی شما در تهران تا ۴ ساعت و در سایر شهر ها حداکثر تا  ۱ روز کاری سفارش به دستتان خواهد رسید در تمامی مراحل خرید چنانچه به مشکلی بر خوردید میتوانید با شماره ۰۹۹۰۱۴۰۰۰۴۸ تماس حاصل فرمایید و یا به Info@dr-beauty.ir ایمل بزنید و منتظر جواب ما باشید، ما مفتخر هستیم به عنوان بزرگترین برند ارائه دهنده خدمات زیبایی در ایران به شما خدمت رسانی کنیم.

دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان