عمل بینی با لیزر

جراحی بینی با لیزر

عمل بینی با لیزر

جراحی و تغییر فرم یک بینی در رینوپلاستی گسترده و شامل غضروف ،استخوان و پوست میشود عمل بینی با لیزر توسط کربن دی اکسید یا لیزر IVS انجام می شود و بیشتر به اصلاح پوست بینی می پردازد و نمی توان دیگر تغییراتی که در عمل رینوپلاستی مانند تراش استخوان و غضروف ها انجام می شد را در این عمل زیبایی لحاظ کرد.

ایراد عمل بینی لیزر

اشتباه افراد این است که فکر میکنند میتوانند با لیزر درمانی (Laser Nose Job) یک عمل بدون جراحی داشته باشند در حالی که لیزر فقط برای نازک کردن پوست بینی کاربرد دارد. آکنه دوران بزرگسالی ( روزاسه ) که از وجود باکتری روی پوست ایجاد میشود و قرمز رنگ هم می باشد را میتوان با این روش درمان کرد.

این متد برای چه کسانی مناسب است ؟

اغلب افراد با بینی های گوشتی و ناتوانایی غضروف در نگهداری بینی باعث افتادگی بینی می گردد و این روش مناسبی برای این افراد میباشد

عوارض لیزر بینی

تا کنون عوارضی گزارش نشده است

زمان انجام عمل لیزر 

مدت زمان انجام لیزر بینی۱ الی ۲ ساعت به طول می کشد و بعد از یک تا دو روز می توانید فعالیت عادی خود را داشته باشید.

لیزر بینی برای چه کسانی توصیه نمی شود؟

بیماران وابسته به انسولین مانند دیابت و بیماری های خاص و همچنین افرادی که پوست خود را برنزه یا تیره کرده اند در این مورد حتما باید از پزشک خود مشورت بگیرید و به خواندن این مطلب اکتفا نکنید چرا که شرایط هر بیمار متفاوت و متغییر می باشد و در نهایت بهترین مشاوره دهنده فردی پزشک است

برای لیزر بینی نیاز به بیهوشی می باشد ؟

خیر این جراحی سر پایی است یا به بیان دیگر این عمل به صورت بی حسی موضعی صورت می گیرد و برای آن نیازی به بیهوشی نیست

روش عمل پوست بینی با لیزر چگونه است

این عمل با دستگاهای لیزر انجام میشود با این فرایند که لیزر با گاز co2 کار میکند و ممکن است نهایتا یک سوزش خفیف در سطح پوست ایجاد کند .

عمل بینی با لیزر

قیمت عمل بینی با لیزر 

تا کنون مشاهده شده که قیمت های متفاوتی اعلام شده و بستگی به پزشک دارد اما حدودا بین ۱ میلیون و ۵۰۰ تا ۳ میلیون اعلام شده است

عمل بینی گوشتی با لیزر صحت علمی ندارد و بیشتر جنبه تبلیغاتی دارد و جراحی بینی گوشتی بدون عمل بینی حقیقت ندارد و لیزر قادر به ایجاد تغییرات و رفع ایرادات بینی نمی باشد.

تکنیک عمل بینی با لیزر

عمل بینی با لیزر یک تکنیک جدید است که می تواند به عنوان یک روش درمانی دارای سرعت بهبود بیشتر نسبت به سایر انواع عمل جراحی بینی، در برخی موارد خاص مورد استفاده قرار گیرد.

عملکرد لیزر بینی

عمل جراحی بینی با لیزر یکی از جدیدترین روش های جراحی پلاستیک بینی به شمار می رود. در این روش با لیزر می توان برای رفع برخی از مشکلات مانند بینی گوشتی استفاده کرد ولی همه تغییراتی که در رینوپلاستی می توانستید به وجود بیاورید مانند اصلاح انحراف بینی را در بر ندارد.

تفاوت با رینوپلاستی

در جراحی زیبایی بینی عمده کار جراح روی تغییر شکل و بازآرایی ساختار غضروفی و استخوانی بینی متمرکز می باشد، این کار با تراش استخوان ها و برش غضروف ها در بعضی قسمت ها و تقویت غضروف و بازسازی راه هوایی در قسمت هایی دیگر انجام می شود، در نتیجه کار روی غضروف و استخوان به علت ساختار بافتی و همچنین خصوصیات فیزیکی نور لیزر کارایی چندانی ندارد

گرایش افراد به لیزر 

استفاده از لیزر امروزه در انجام انواع عمل های گوناگون رایج شده است و چون دقت بالاتری نسبت به چاقوی جراحی دارد در بین عموم طرفداران فراوانی پیدا کرده است اما به خاطر تعدد بافت های درگیر در عمل بینی همچون پوست، غضروف، استخوان و مخاط لیزر توانایی فعالیت بر روی تمام این موارد را ندارد و به همین علت هنوز کاربرد چندانی در جراحی بینی پیدا نکرده است.اما چون محبوبیت جراحی با لیزر در بین عموم بالا است امکان استفاده های تبلیغاتی در این زمینه وجود دارد.

عمل بینی با لیزر
  • بررسی انواع عمل های زیبایی
  • بررسی انواع عوارض عمل های زیبایی
  • بررسی انواع قیمت عمل های زیبایی
  • بررسی روشهای مراقبتی بعد از عمل
  • بررسی بهترین پزشکان و کلینیک های زیبایی
5

مشاوره رایگان :

چنانچه بدنبال مشاوره رايگان و معرفی بهترين و ارزان ترين پزشک جراح زيبايی هستيد از طريق چت انلاين با ما ارتباط برقرار کنيد، همچنين مي توان کلمه مشاوره را به سامانه ۵۰۰۰۲۳۶۱۶ پيامک نماييد و يا به Info@dr-beauty.ir ايمل بزنيد و منتظر جواب ما باشيد، ما در ارايه رايگان خدمات به ياری شما خواهيم امد و شما را در انجام بهترين تصميم مشاوره خواهيم داد. تمام کلينيک های طرف قرار داد با دکتر زيبايی ملزم به در نظر گرفتن تخفيف های قابل ملاحضه برای شما کاربران عزيز ميباشند.

نمایش بیشتر

همچنین ببینید

بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن