تالار گفتگو دکتر علی ابراهیمی

دکتر علی ابراهیمی

بیوگرافی

دکتر علی ابراهیمی متولد ۱۳۴۸ از کرمان می باشند، ایشان فوق تخصص پلاستیک و عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران می باشد تحصیلات متوسطه خود را در کرمان سپری و موفق به ورود به رشته پزشکی در دانشگاه علوم پزشکی شیراز شدند دکتر علی ابراهیمی دارای دانشنامه بورد تخصصی جراحی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی کرمان و دانشنامه بورد فوق تخصصی جراحی پلاستیک و زیبایی از دانشگاه علوم پزشکی تهران می باشند همچنین ایشان استاد تمام گروه جراحی پلاستیک و زیبایی، فک و صورت و جراحی میکروسکوپی می باشند همچنین دارای فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی و جراحی های اندوسکوپی زیبایی می باشند و در حال حاضر در شهر تهران فعالیت می کنند.

درباره دکتر علی ابراهیمی

  • فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
  • عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران
  • عضو انجمن بین المللی جراحان پلاستیک و زیبایی
  • عضو انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی اروپا – آسیا
  • فلوشیپ جراحی لاپاروسکوپی  وجراحی های اندوسکوپی زیبایی
  • استاد تمام  گروه جراحی پلاستیک وزیبایی، فک و صورت وجراحی میکروسکوپی

قوانین ثبت نظر :

  1. از ارسال نظرات تعریفی و تمجیدی در غالب تبلیغات جدا خود داری فرمایید.
  2. کاربران دکتر زیبایی آزادی بیان دارند و می توانند در غالب انتقاد و پیشنهادات نظر خود را ارسال کنند اما متهم کردم و توهین و زیر سوال بردن تخصص پزشک به گونه ای که یک طرفه از سوی کاربر باشد عادلانه نیست و موجب آسیب به اعتبار پزشک می شود و دکتر زیبایی به دلیل جلوگیری از انتشار اکاذیب این دسته نظرات را منتشر نمی کند.
  3. برای سهیم کردن تجارب خود با دیگران اگر شما سابقه دریافت خدمات یا دست کم مشاوره حضوری با این پزشک را داشته اید نظر خود را در پایین ثبت کنید.

‫۳ نظرها

  1. من تجربه عمل زیبایی با دکتر ابراهیمی را داشته ام ! ایشون خیلی ساده متین هستند علاوه بر اینکه جراح متخصصی هستند شاید هیچ تبلیغی ازشون ندیدم و نشون می داد مانند خیلی از دکتر ها دید تجاری نداشت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن