تالار گفتگو دکتر حسین ابدالی

دکتر حسین ابدالی

بیوگرافی

دکتر حسین ابدالی متولد ۱۳۴۲ در اصفهان می باشد،ایشان در سال ۱۳۶۱ دیپلم ریاضی فیزیک خود را از دبیرستان حکیم سنائی اصفهان گرفته و در سال ۱۳۶۲ وارد دانشگاه شده و تحصیلات خود را در رشته پزشکی شروع کرده و در شهریور ۱۳۶۸ فارغ التحصیل شدند و بلافاصله دستیار تخصص جراح عمومی شده و بمدت ۴ سال دوران رزیدنتی را گذرانده و در شهریور ۱۳۷۲ با دریافت بورد تخصصی جراحی فارغ التحصیل شدند
بمدت یکسال بعنوان عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کاشان فعالیت نموده و سپس به اصفهان برگشته و بعنوان استادیار گروه جراحی در دانشگاه اصفهان و در بیمارستان های کاشانی، امین و نهایتاً الزهرا مشغول فعالیت آموزشی و درمانی بودند و مجدداً در سال ۱۳۸۲ جهت ادامه تحصیل در رشته فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبائی به دانشگاه تهران رفته و پس از ۳ سال بورد فوق تخصصی خود را در این رشته دریافت نمودند و جهت ادامه فعالیت بعنوان دانشیار گروه جراحی و عضو هیئت علمی دردانشگاه اصفهان مشغول فعالیت هستم.

درباره دکتر ابدالی

  • فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی
  • عضو رسمی انجمن جراحان پلاستیک و زیبایی ایران
  • نویسنده ۴ کتاب در باره جراحی
  • دارای مدرک دکترای پزشکی عمومی
  • دارای مدرک تخصصی جراحی عمومی
  • دارای مدرک فوق تخصصی جراحی پلاستیک

قوانین ثبت نظر :

  1. از ارسال نظرات تعریفی و تمجیدی در غالب تبلیغات جدا خود داری فرمایید.
  2. کاربران دکتر زیبایی آزادی بیان دارند و می توانند در غالب انتقاد و پیشنهادات نظر خود را ارسال کنند اما متهم کردم و توهین و زیر سوال بردن تخصص پزشک به گونه ای که یک طرفه از سوی کاربر باشد عادلانه نیست و موجب آسیب به اعتبار پزشک می شود و دکتر زیبایی به دلیل جلوگیری از انتشار اکاذیب این دسته نظرات را منتشر نمی کند.
  3. برای سهیم کردن تجارب خود با دیگران اگر شما سابقه دریافت خدمات یا دست کم مشاوره حضوری با این پزشک را داشته اید نظر خود را در پایین ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
مشاوره رایگان